Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 750 1991 r 3LD Lublin

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam XTZ 750 1991 r 3LD Lublin

    Sprzedam swoją Tenerkę po 5 latach użytkowania, poniżej krótka historia motocykla:

    Motoru szukałem 6 miesięcy zanim trafiłem na zadbany egzemplarz.Wcześniej jeździłem ścigaczami ale w końcu dorosłem
    Tenerka jest z 1991 r w oryginale, na początku nie podobało mi się malowanie ale po obejrzeniu 5 szrotów przestało mi to przeszkadzać, ważne, że była w dobrym stanie. Motocykl kupiłem w 2010 r z przebiegiem 56 000, w tej chwili ma 67 000 motocykl służył mi na dojazdy do pracy i niedalekie wyjazdy po okolicy, w czym świetnie się sprawdził ale przepuklina kręgosłupa jednak wygrywa i Tenerka jest po prostu dla mnie za ciężka
    Poniżej to co zostało zrobione/wymienione na przestrzeni tych lat, prawie na wszystko mam rachunki, zdjęcia:

    - zaraz po zakupie nowa opona na przód Michelin Anakee+nowa gruba dętka
    -Wymiana łańcuszka rozrządu DID+nowa uszczelka pokrywy zaworów, regulacja zaworów ( było ok ale nie uznaje pół środków, dla pewności)
    - najmocniejszy napęd z zębatkami JT
    - łożysko amortyzatora tył (oryginalne+ czyszczenie, smarowanie zawieszenia)
    - wymiana uszczelniaczy i oleju w lagach na 15W
    - rozebranie i czyszczenie zacisków ham+ wymiana płynu+nowe klocki Nissin przód i Lucas tył
    - wymiana płynu chłodniczego Prestone
    -centralka od Pawła555
    -małe gmole
    -króćce gaźnika+ kompletne zestawy naprawcze łącznie z dyszami, iglicami, rurkami emulsyjnymi itd (spalała 8 L i zaczęło mi to przeszkadzać)+ ustawienie i synchro gaźników
    -poprawiona elektryka-nowe przewody masowe, polutowane końcówki dzięki czemu odzyskałem 1 V na instalacji
    -podwyższona szyba Givi
    -kufer centralny Givi E45
    - poszerzenie podnóżków
    - czujnik ciśnienia oleju- siedzi , działa ale nie podłączyłem elektryki- można zdemontować i mieć oryginał lub podpiąć i mieć dodatkową kontrolkę
    - irydowe świece NGK+ nowe przewody zapłonowe
    -niedawno wymienione sprężynki sprzęgła na wzmocnione Lucasa
    - pewnie wszystkiego nie napisałem bo pamięć ulotna...

    z minusów :
    - parę rysek
    - tylna opona troszkę rozcięta wzdłuż ( powierzchownie na grubość paznokcia , bez wpływu na bezpieczeństwo)
    - akumulator ma już 5 lat i pewnie w przyszłym sezonie do wymiany
    - tłumik zrobiony przez poprzedniego właściciela na głośniejszy, mnie to nie przeszkadza, w mieście nawet lepszy ale wolę poinformować...
    - ok 1 cm pęknięte poszycie kanapy
    - brak 1 śrubki od owiewki

    Jako, że pracuję w motoryzacji i mam dostęp do markowych i tanich części eksploatowany zawsze na najwyższej jakości częściach i olejach Motul.
    Nie wystawiam na razie na Allegro bo nie mam ciśnienia na sprzedaż a chcę żeby poszła w dobre ręce i ktoś należycie uszanował motocykl , moją pracę przy nim i cieszył się bezawaryjną jazdą tak jak ja.

    Uważam, że motocykl jest w dobrym stanie, w zimie garażowany w cieple, silnik pali od strzała, nie bierze oleju, jest zrywny, nigdy mnie nie zawiódł i cenię to na 8200 zł
    Od razu uprzedzam, że nie oddam pół darmo bo wiem co mam, negocjacja symboliczna na dobrą flaszkę żeby opić dobry zakup
    Przejażdżka po wyłożeniu równowartości.
    Jak się nie sprzeda to będę jeździł dalej, jak wspomniałem nie mam ciśnienia na sprzedaż, jeśli jednak ktoś szuka zadbanej Tenery tak jak ja kiedyś...zapraszam.

    Więcej info na PW lub tel 797 502 095 Patryk proszę dzwonić do 21 bo później wyciszam telefon jak dzieciaki idą spać P1060233.jpgP1060671.jpgP1080291.jpgP1080316.jpgP1080319.jpgP1080306.jpgP1080312.jpgP1080310.jpgP1080292.jpgP1080314.jpg
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez yogg; 130.

    #2
    pojawił sie nowy projekt na horyzoncie,cena w dół i wystawiam na Allegro :

    Komentarz


      #3
      Proszę o zamknięcie tematu, motocykl sprzedany
      Mam nadzieję, że nowy właściciel niedługo zarejestruje się na forum i pochwali sprzętem.

      Komentarz

      Pracuję...
      X