Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ 750 1993r.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Sprzedam XTZ 750 1993r.

    Do sprzedania Super Tenera.

    Rok produkcji 1993 sprowadzona z Francji w październiku 2011 roku. Jestem pierwszym właścicielem w kraju i drugim od nowości.

    W tej chwili przebieg to nie całe 64 tyś. ja zrobiłem nią jakieś 7 tyś.
    Tenera jest świeżo po wymianie oleju (zalany Motul 5100 10W40) wymieniony olej w przednim zawieszeniu, rozbierany i smarowany był tylny zawias.
    Rozrząd, świece, serwis gaźników oraz regulacja zaworów robione przy przebiegu 60 791 km

    Akumulator ma nie całe dwa lata, wszystkie dodatki widać na zdjęciach, odpala bez problemu, pracuje równo.
    Wysoka szyba home-made jak się komuś nie spodoba można założyć oryginał.

    Jak widać na zdjęciach lewa owiewa przednia i ta od akumulatora ma pęknięcia.


    Cena 8300 PLN

    tel: 511 038 siedem sześć zero lub e-mail michalprzytua@gmail.com


    #2
    up up
    dorzucam tankbag kappa o taki: http://www.motonita.pl/index.php?pro...t&prod_id=1107

    dla forumowiczów promocja- 8000 zł

    Komentarz


      #3
      sprzedana można zamknąć

      Komentarz

      Pracuję...
      X