Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Gmole Five Stars do ST

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Gmole Five Stars do ST

    Z powodu zakupu nowych gmoli od kolegów z Rzeszowa, moje stare wystawiam na sprzedaż.

    Zimą dorobiłem do nich wzmacnianą poprzeczkę. Oraz na mocowanie do ramy dałem podkadki z grubej gumy, które okazały się nietrafionym pomysłem. Podczas gleby w lesie gmol lewy gmol przesunął się na tej gumie do tyłu łamiąc plastik i wgniatając zbiornik...

    Gumy sprawdziłyby się podczas prostego upadku na parkingu, ale w lesie podczas jazdy narobiły więcej szkód niz pożytku.

    Lewego gmola doprowadziłem do stanu używalności, ale jeszcze nie jest idealnie symetryczny. Ale jest to do zrobienia, imadło, ciężkie narzędzia i trochę i będzie pan zadowolony
    Prawy gmol nienaruszony.
    Tak na serio nie ma się po nich co spodziewać cudów, ale jeszcze mogą posłużyć jako ochrona przed mniejszymi glebami, tylko trzeba pamiętać aby mocować do ramy na sztywno.

    Cena 75 zł + wysyłka, pewnie koło 20-25 zł.

    Nie mogę teraz dodać zdjęć, co nieco widać tutaj:

    #2
    Siema.Biorę,przyślij na priv. dane do przelewu.

    Komentarz

    Pracuję...
    X