Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Sprzedam XTZ750 '94

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Sprzedam XTZ750 '94

    Ahoj,

    Jak juz w paru watkach napomknalem, "pani dziennikarka", ktorej zachcialo sie pukac na ulicy i PZU za jej sprawstwem uczynily, ze powaznie mysle o odmlodzeniu rumaka, wiec:

    Moja Tereska jest dla Was

    Rocznik 94, malowanie na fotach, przebieg 100 tysiecy (jak kupujacy sie pospieszy, to sam bedzie swiadkiem wyzerowania licznika ;-) )
    Mechanicznie jest w 100 razy lepszym stanie niz wizualnie, ale mi to totalnie nie przeszkadzalo (kupilem ja juz poobijana), wiec raczej nie dla estaty, albo znowu jako tansza baza dla kogos, kto chce sobie wypiescic nie wiadomo co - to tak.
    Kupilem ja w 2013 od pierwszego wlasciciela w PL, ktory znowu przywiozl ja z niemiec - wersja 3LD, zadnych ograniczen, idzie 180+.

    Na jesiennym serwisie 2013 zrobione nowe membrany, w hamulce wsadzone zestawy naprawcze + przewody w stalowym oplocie na przod (poz standardami - olej, synchro, itd) jakies 10 kkm temu
    W zeszlym roku poza standardami wymieniony naped + zestaw naprawcze do gaznikow (te duze) + ultradzwiekowe czyszczenie - w trasie jest naprawde niezle 6L to absolutny max, jak ja katuje w miescie z pod swiatel to juz mniej ;-) - mysle, ze 3-4 kkm temu max
    w tym roku wsadzone nowe opony ContiEscape - komplet - juz po zlocie i nowa linka predkosciomierza - to nie zrobilo tysiaca

    Co ma: wyzsza szybe, ale ta dosc mocno pochylona i Kajtkowy deflektor
    gniazdo zapalniczki
    podgrzewane manetki
    scotoilera - w nim chyba nie dziala pompka - do sprawdzenia.
    Progresywne sprezyny w widelcu
    Male gmole - jakbym ja sobie zostawial to czym predzej zmienialbym na rumuny
    stelaze i kufry (na zdjeciu tylko jeden, ale jest caly komplet) - daje w gratisie gumki do stelazy, zeby kufry ciasno siedzialy (na foto nie ma lewego stelaza - nie dlatego, ze sie popsul, tylko byl swiadomie zdjety, bo jest za blisko boczka i uniemozliwia bezproblemowe zdejmowanie - ale wiem, ze mozna te stelaze odsunac)
    centralke
    dzielone siodlo od wulkana
    handbary udajace karbon
    wyswietlacz biegow

    i tu dochodzimy do tego, czego nie ma, a powinna:
    nie dziala czujnik luzu - to jest chyba wina tego czujnika biegow, ale to jest jakas grubsza sprawa - tzn zimna pokazuje najczesciej neutrala, a ciepla przestaje - czyli grzanie na stopce ma sens do poki sie nie rozgrzeje, bo wtedy gasnie ;-) mnie to czasem irytuje, ale nie na tyle, zeby to rozgrzebac
    popekany blotnik
    pognieciony (ale szczelny!) zbiornik - troche juz po poprzednim wlascicielu, troche przeze mnie.
    podgnieciona od tych malych gmoli lewa kolyske
    ogolnie po lewej stronie widac mojego szlifa, natomiast jezdzi i jest prosta - zeby nie bylo!

    Ustalam kapuche na 5999 PLN, ale im bardziej zdecydowany i konkretny kupujacy, tym bardziej idacy mu na reke sprzedajacy. Osoby, ktore zadadza pytanie o rabat jako jedno z pieciu pierwszych nie dostana jednego kufra - na zlosc - istnieje nieskonczenie duze prawdopodobienstwo, ze zdecydowany kupujacy dostanie jeszcze jakies fajne gratisy.

    Teresa stoi na pradze poludnie w Warszawie - na przeciwko fabryki Wedla, bardzo blisko stadionu narodowego.

    do mnie najlepiej 505 91 dwa dwa dziewiec dziewiec - nawet smsa, to podam @ jakby co.

    Fotosy tu: https://picasaweb.google.com/108470605207896310089/XTZ
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    #2
    poniewaz dzis dojechala do pracy, ale niemilo zaskoczyla mnie akumulatorem, to 5499 PLN jako wyjsciowa cena za slabe aku i fatyge przy wymianie, jak wymienie sam, to wraca do starej ceny ;-)
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Sprzedana, szerokości, mam nadzieję, że nowy właściciel się zarejestruje i przywita, a temat do zamknięcia!
      Pzdr!
      prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

      Komentarz


        #4
        No to teraz pochwal się nowym nabytkiem i oczywiście powiedz kto był inicjatorem gorączki
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz

        Pracuję...
        X