Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Yamaha TDM 850 4TX 1999r KAT A2 24kw OKAZJA ! Zamienię na XTZ 750 !

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [inny] Yamaha TDM 850 4TX 1999r KAT A2 24kw OKAZJA ! Zamienię na XTZ 750 !

    Witam, do sprzedania mam Yamahę TDM 850 4TX z 1999r. Yamaha została zablokowana na moc 24kw i zmienił się stosunek mocy do masy na 0,1030kw dzięki czemu można się poruszać na KAT A2. Posiadam wykresy z hamowni, blokadę na życzenie mogę zdemontować. Moc po odblokowaniu to 60kw. W motocyklu został zmieniony kompletny napęd na nowy D.I.D, założony duży kufer centralny Givi wraz z stelażem,gniazdo zapalniczki,szyba turystyczna, opony nowe (mają około 3 tyś przebiegu DOT13 z Continentala), półroczny akumulator VARTA,
    Założyłem również wydech przelotowy firmy MICRON (super dźwięk) oryginalne tłumiki dorzucam w prezencie. Zostały wyregulowane zawory oraz zsynchronizowane gaźniki dzięki czemu spalanie przy prędkościach >120 wynosi nie całe 5l/100km. Ostatnio zostało również w pełni zregenerowane sprzęgło na częściach EBC wraz z wymianą oleju oraz filtra oleju na półsyntetyk Castrol Power1 10w40.
    Cóż, chyba wszystko opisałem co zostało zrobione. Motocykl świetnie się prowadzi, nie miał nigdy żadnej kolizji, plastiki nie są popękane (małe pęknięcia w wypełnieniu liczników, ale to standard w tdm) Co do opłat to ubezpieczenie ważne do października 2016 a przegląd do kwietnia 2016.
    Motocykl w pełni przygotowany do sezonu. Sprzedaję tylko i wyłącznie z uwagi że jest dla mnie "trochę za mały" mam prawie 2 metry wzrostu i chcę się przesiąść na jakieś turystyczne enduro. Mogę zamienić za XTZ 750/850 w podobnym stanie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Tutaj filmik z pracy silnika na oryginalnych i przelotowym tłumiku:

    Kontakt:
    Tel: 887-729-502









    Cena: 9000zł do negocjacji
    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl

    #2
    Oferta nadal aktualna !
    Cena w dół, bo chcę w tym sezonie przesiąść się na tenere.
    Cena: 8000zł do negocjacji.

    Komentarz


      #3
      Nieaktualne !

      Komentarz

      Pracuję...
      X