Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Grzane manetki Daytona + sterowanie scottoilera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Grzane manetki Daytona + sterowanie scottoilera

    Witam, w ramach zimowych porządków mam do sprzedania grzane manetki Daytona w pełni sprawne( 80zł) oraz elektryczny system sterujący do scottoilera( 80zł) Zdjęcia poniżej.









    #2
    Biorę manetki. Szkoda, że nie wstawiłeś rano ogłoszenia. Mogłem przez Radom przejeżdżać dzisiaj

    Komentarz


      #3
      Ano mogłem rano, tyle że mi się nie chciało
      To wolisz przelewem, czy za pobraniem? Daj znać na PW. Chyba że na tygodniu byłbyś w Radomiu.

      Komentarz


        #4
        Manetki poszły, nikt nie potrzebuje sterowania scottoilera?

        Komentarz


          #5
          Tem elektrozawór ze scottoilerem nie ma nic wspólnego, to zwykła samoróba przecież.
          Elektrozawór kosztuje 20zł a przekaźnik z wtyczką 10zł więc nie za bardzo wiem dlaczego taki wysoki koszt.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            To tak samo jak z gmolami i stelażami, dlaczego płacić komuś 200, czy 300zł, jak można sobie rurę z metra za 40zł kupić i samemu pogiąć, pospawać i pomalować

            Komentarz


              #7
              Nie do końca tak jest jak mówisz, ponieważ w starszych scottoilerach w ogóle nie było elektroniki, a w nowych jest, ale zasada ich działania jest zupełnie inna niż sterownika, który sprzedajesz. Sprzedawany przez Ciebie elektrozawór raczej element MOTOOILERa, a nie scottoilera.

              Komentarz


                #8
                Paczka dotarła chwilę temu.
                Nie napisałeś nigdzie, że manetki mają obcięte końcówki, na zdjęciach też się to w oczy nie rzuca

                Komentarz


                  #9
                  Cieszę się że dotarły szybko. Nie pisałem bo nie wiedziałem że to istotna informacja, zresztą na 2 zdjęciu widać że są na przelot. Mam nadzieję, że nie komplikuje to możliwości ich wykorzystania.

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez Myszak Zobacz posta
                    Cieszę się że dotarły szybko. Nie pisałem bo nie wiedziałem że to istotna informacja, zresztą na 2 zdjęciu widać że są na przelot. Mam nadzieję, że nie komplikuje to możliwości ich wykorzystania.
                    Zdjęcia takie, że chuja na nich widać czy obcięte czy nie... grunt, że kasa wzięta

                    Ceny elektrozaworu i przekaźnika nie będę komentował.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez azure Zobacz posta
                      Zdjęcia takie, że chuja na nich widać czy obcięte czy nie... grunt, że kasa wzięta

                      Ceny elektrozaworu i przekaźnika nie będę komentował.
                      Proponuje poszukać innych działów do nabijania postów, bo Twój komentarz nie dość że jest wulgarny i nic nie wnosi do tematu, to w dodatku próbujesz sprowokować gównoburze, o tym jak to na polskich forach sprzedaje się złom, a ceny są sztucznie zawyżane i panuje powszechny ucisk "prawdziwych motocyklistów", którzy "muszą" płacić ciężkie pieniądze za "samoróbki".

                      Pzdr

                      Komentarz


                        #12
                        Co poradzisz. Gówniane to wygląda.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X