Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

[750] Opony Dunlop Trailmax TR91, lampa, szkło lamp

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Opony Dunlop Trailmax TR91, lampa, szkło lamp

    Hej,

    Trochę grzebię przy Tenerce i w związku z tym mam do zbycia:

    - opony które przyszły z całością inwentarzu 200 zł za komplet:
    • Dunlop TRAILMAX TR91 140/80 R17 69H, produkcja 0712, wysokość bieżnika 5 mm (mierzone na środku opony suwmiarką)
    • Dunlop TRAILMAX TR91 90/90-21 54H, produkcja 4811, wysokość bieżnika 4 mm (mierzone na środku opony suwmiarką)

    - reflektor H4 cały 50 zł
    - szkła reflektorów H4 i H1 po 10 zł za sztuke ... za to że mi się chciało opalarki zamiast młotka użyć

    do wszystkiego wysyłka lub odbiór w Krakowie lub co drugi weekend w Czechowicach-Dziedzicach
















    Ostatnio edytowany przez mas3; 4345.

    #2
    Możesz podesłać zdjęcia reflektora H4 ?

    Komentarz


      #3
      Jasne. Tam jest jeszcze kabelek z gniazdem i wtyczką do postojówki, i guma do osłony tyle że gumę będę miał z powrotem w przyszły weekend bo w garażu zostawiłem. Rozbłysk jest w dobrym stanie.
      Ceny do negocjacji.











      Komentarz

      Pracuję...
      X