Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Moja osobista Dakar/Sonauto - niestety do sprzedania....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Moja osobista Dakar/Sonauto - niestety do sprzedania....

    No i niestety...
    Motocykl w 100% godny polecenia. Mój i tylko mój. Mam ją zarejestrowaną na firmę - wystawiam fakturę. Dbana i utrzymywana dla siebie i pod siebie....stąd np. praktycznie nowe opony, itp...

    Skoda.... ale trzeba


    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl



    sorry za jakoś zdjęć - nie było czasu dobrać się do galerii z fajnych wyjazdów ani zrobić sesji sprzedażowej...

    cena wydaje mi się atrakcyjna dla nabywcy, biorąc pod uwagę stan i rodzaj sprzedaży ( Faktura) ....mi i tak nie zwróci kasy i pracy włożonej w motocykl.

    w razie pytań - dzwońcie.
    Ostatnio edytowany przez Stachu; 4539. Powód: uzupełnienie

    #2
    Kilka fotek - jeszcze z ori tłumikiem, handbarami i wydechem oraz na szosowych laczkach - teraz Heidenau

    20160701_202806.jpg20160701_202816.jpg20160701_202824.jpg20160701_202835.jpg20160701_202842.jpg20160701_202901.jpg20160701_202918.jpg20160701_203339.jpg20160701_203350.jpg20160701_203357.jpg

    Komentarz


      #3
      Piękna

      Komentarz


        #4
        Yamaha jest piękna kolego, szkoda że nie wystawiłeś tydzień wcześniej jak szukałem zadbanego egzemplarza. Udał mi się jednak już kupić moją pierwszą w życiu Tereskę
        Mam jednak pytanie, chciałbym kupić taką wysoką szybę jak jest w twojej, podpowiesz gdzie tego szukać, na allegro nie ma takich, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dzięki.

        Komentarz


          #5
          Miałem nie pisać, ale się należy. Pięknie zrobiona.

          Komentarz


            #6
            Ja o jacierpie nie dole... Cudo! O.O

            Komentarz


              #7
              Dziękuję za miłe słowa.... Niestety - motocykl już praktycznie sprzedany. Niech służy nowemu Właścicielowi.

              Komentarz

              Pracuję...
              X