Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
WyjÄ…tek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • KupiÄ™ - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Kufry alu od Randala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [750] Kufry alu od Randala

    Witam po latach

    Jak w temacie, sprzedam kufry aluminiowe od Randala z zamówienia grupowego first edyszyn Bodajże raz użyte na majówce, z mocowaniami pod stelaże z gównolitu marki Motostel. Mocowanie pod śpiwór/namiot nie przyczepione. Dokładne wymiary widoczne na zdjęciach, z tego co pamiętam szerokość całego tyłu w mojej ŚP. Teresce nie przeraczała 1m. Dokładne info i zdjęcia wyślę na maila.

    Pozdrawiam
    Hvězdy chtějí patřit Tobě...

    #2
    Prosze o fotki i cene na adres marasgt@gazeta.pl

    Komentarz


      #3
      Również poproszę o jakieś dokładne info i foto na maila Szymon.panek@gmail.com
      Pozdrawiam

      Komentarz


        #4
        Cześć jestem zainteresowany kupnem tego zestawu. Proszę również o zdjęcia kufrów i mocowań oraz cenę jaka by cię zadowoliła na adres m.bryda@wp.pl.
        Dodam, że zależy mi na czasie, muszę niebawem coś kupić, szykuje się wyprawa. Dzięki.

        Komentarz


          #5
          Możesz tu wrzucić jakieś fotki?

          Komentarz


            #6
            Przepraszam, że tak późno odpisuję. Wrzucam link do zdjęć:https://drive.google.com/folderview?...3dOWE4yam10SlE
            Ostatnio edytowany przez xieciu; 8.
            Hvězdy chtějí patřit Tobě...

            Komentarz

            PracujÄ™...
            X