Ogłoszenie

Zwiń

Zasady obowiązujące w Giełdzie

W Giełdzie można zamieszczać ogłoszenia TYLKO związane jakkolwiek z XTZ ( z wyjątkiem działu "Inne moto"). Wszystkie ogłoszenia nie spełniające tego warunku będą usuwane przez moderatorów.
Wyjątek stanowi forum "Inne moto".

ZABEZPIECZENIE PRZED SPAMOWANIEM
Aby móc pisać w poszczególnych działach giełdy należy zliczoną minimalną wymaganą liczbę postów:
  • Sprzedam - 10
  • Inne moto - 25
  • Kupię - 5
  • Oddam - 1


EDIT rootolf:

UWAGA:
Sprzedający jest zobowiązany podać cenę przy sprzedawanym przedmiocie. W przypadku braku ceny, ogłoszenie może zostać usunięte.
Jeżeli masz zamiar kupić motocykl od forumowicza zapytaj innych o opinię o tym motocyklu.

Zasady wchodzą w życie z dniem 26.10.2012 r.
Zobacz więcej
See less

Amortyzator tylny XT600Z 1VJ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Amortyzator tylny XT600Z 1VJ

    Dostałem od kumpla pare lat temu. On trzymał u siebie na półce lat kilkanaście. Tak wiec sprężyna nie miała szansy się uklepać a sam amor ma gaz w środku. Można wiec powiedzieć ze stan zajebisty jak na taki zabytek.

    Sprężynę na krótko przełożyłem do swojej 660. Ostatnio wysłałem swój amor do regeneracji. Peeekaes wybrał mi inną sprężynę, a tą pomierzył i wyszło 80KG/cm wiec chyba tak jak powinno. Wysokość 246mm. Nie wiem ile powinno być w sześćsetce. Mam też sprężynę wyjętą z mojej 660 i tam jest 105km/cm. Mogę sprzedać z jedną lub drugą sprężyną.

    Cena 250zł

    To z takiej najfajniejszej tenere 030.jpg

    #2
    He he, miałem taką, kopniak i rozruch elektryczny to było coś
    Trzymaj dłużej, nabierze wartości i za 10 lat sprzedasz za 300zł
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Potrzymam dłużnej to kupie ten model. Od dwóch lat mi chodzi po głowie.

      Komentarz


        #4
        rezerwuje

        Komentarz

        Pracuję...
        X