Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cykanie xtz 660

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    Ponownie kolejny raz dzięki link po przyszlifowaniu napinacza. https://youtu.be/ps4ISRGRYAI

    - - - Zaktualizowano - - -

    Niby 42 tys zapłaciłem za Moto 3 tys to wydaje mi sie ze tragedii nie ma

    - - - Zaktualizowano - - -

    Jaki jest mniej wiecej koszt wymiany go i czy samemu dal bym rade? Rozumiem ze pewnie od razu wypadało by pewnie przejrzeć górę i ewentualnie zrobic

    Zostaw komentarz:


  • Prince
    odpowiedział(a)
    No widzisz. Czyli z dużym prawdopodobieństwem moto sprzedane bo właściciel wiedział o końcu łańcuszka. Jaki przebieg?

    Zostaw komentarz:


  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    Napinacz jest na 13 zabku 6 do końca zdjęcie ze środka.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez Cretoon; 4845.

    Zostaw komentarz:


  • Prince
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Cretoon Zobacz posta
    Jak go zmodyfikować zeby sprawdzić kiedyś patrzyłem ze gdzieś trzeba przypilowac ale nie mogę znaleźć tematu
    http://www.xtzclub.pl/threads/11895-...r-Princa/page4 czwarta strona tematu o mojej XTZ660

    Zostaw komentarz:


  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    Jak go zmodyfikować zeby sprawdzić kiedyś patrzyłem ze gdzieś trzeba przypilowac ale nie mogę znaleźć tematu

    - - - Zaktualizowano - - -

    Zostało mi 6 ząbków do końca to nie wiem czy stoi na 14

    Zostaw komentarz:


  • Seb
    odpowiedział(a)
    Napinacz, stawiam flachę że napinacz Stoi na 14 ząbku? Wyjmij go, zaświeć i zajrzyj w otwór, po prawej stronie w głębi jest nadlew o który sie zapiera napinacz, jeśli się tam zapiera to będzie ślad

    Zostaw komentarz:


  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    Jak juz rozbiórkę górę to musze wsadzić nowe uszczelki? Nie chce narazie robić sobie kosztów

    - - - Zaktualizowano - - -

    W sumie jak kupowałem tez tak cykalo moze tu bedzie lepiej słychać https://youtu.be/EBJTlt8HUBE

    Zostaw komentarz:


  • marcinjunak
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem na pewno remont góry a dokładniej wymiana głowicy ale to wszystko się zweryfikuje po rozebraniu góry silnika.
    Silnik wydłubać i grzebać jak się ma czas a jak nie to jeździć aż padnie całkiem i zbierać na drugi silnik.

    Zostaw komentarz:


  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    No ale te cyganie moze być od tego napinacze?. Jakby był napinacz to niebylby jednostajny szum?

    - - - Zaktualizowano - - -

    Nie mogę nigdzie znaleźć tego tematu o Napinaczu odnośnie tego ze sie nie wysowa i jak mozna zrobic modyfikacje. Kiedyś znalazłem, a teraz szukam i nie mogę znaleźć

    Zostaw komentarz:


  • Prince
    odpowiedział(a)
    No to masz jasność. Tych 6 ząbków już prawie na pewno nie przeskoczy. Czyli łańcuszek do wymiany. Przyczyny masz na forum.

    Zostaw komentarz:


  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    Zacznę moze od tych kolektorów bo moze cos sie poluzowalo. Jeszcze z ciekawości zobaczę jaka jest kompresja.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Dodam jeszcze ze wyciagalem ostatnio napinacz i zostało 6 ząbków do końca

    Zostaw komentarz:


  • fxrider
    odpowiedział(a)
    Sprawdź luzy jeszcze raz (porządnie) i jeśli będą w normie (co byłoby dziwne) to ściągnij czapkę głowicy i obejrzyj panewki wałka rozrządu.
    Na korbowód mi to raczej nie brzmi.

    Zostaw komentarz:


  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    Te cykanie zrobiło sie coraz glosniejsze po ostatniej jeździe ,kolektorów nie ruszyłem. Dźwięk z głowicy na pewno.

    Zostaw komentarz:


  • piotr13
    odpowiedział(a)
    Kolektorów nie odkręcić nie próbowałeś ostatnio? Sprawdź czy stozki dobrze w głowicy usiadły i czy uszczelki dobre. To ewidentnie z głowicy. Może łańcuszek ale to jest bardziej pojedynczy dźwięk.

    Zostaw komentarz:


  • Cretoon
    odpowiedział(a)
    Luzy sprawdzałem bodajże w niedziele były ok. Myślałem ze to moze napinacz?

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X