Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakieś plany wyjazdowe w sezonie 2011?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
    pytam poważnie, znajomy był w tym roku z wycieczką (7dni 1200zl) i powiedział, że tam są takie patrole, że nie da rady na czarno
    Na upartego do zony wjedziesz, ale licz się z niezłą aferą kiedy złapią. Byłem tam Uazem ze 4-5 lat temu i chciałem na dziko, ale w ostatniej chwili wyhaczyli nas :/
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez LukaSS Zobacz posta
      Na upartego do zony wjedziesz, ale licz się z niezłą aferą kiedy złapią. Byłem tam Uazem ze 4-5 lat temu i chciałem na dziko, ale w ostatniej chwili wyhaczyli nas :/
      znajomy mi wlasnie opowiadał, że co z tego jak nawet się wjedzie(co i tak jest naprawde malo prawdopodobne), to nie ma najmniejszych szans żeby już w zonie się nie natknąć na patrol, można oczywiście próbować uciekać,jednemu patrolowi się może ucieknie, tylko co dalej?
      dirtier, happier

      www.facebook.com/dalekadroga

      Komentarz


        #18
        ten wyjazd ma dla nas większe problemy w domu (zgody żon) niż TAM NA MIEJSCU
        NEMET jest współwłaścicielem strony

        === www.opuszczone.com =======

        - byli tam już chyba 3 razy
        dodatkowo kolega z forumdr ma znajomego co mieszka 100 km od ZONY, więc nocleg gratis
        sama ZONA raczej z wycieczką, pomimo zamiłowania do Infiltracji nie zamierzam łamać przepisów w tamtym kraju - mam za krótki urlop

        Pomyślimy też o rajdzie na MRU - byliśmy tam już chyba 15 razy: przechodzone na piechote wzdłuż i wszerz, zjeżdżone 4x4, spłynięte kajakiem ... ale jakoś motocyklem jeszcze nie.
        Jeśli ktoś lubi takie klimaty to zapraszam stronę www.opuszczone.com
        oraz na moją www.blok.excel.pl (daaaawno już nie aktualizowaną coprawda)
        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

        Komentarz


          #19
          Osobiście to w zimę mam nadzieję, że jakieś narty na co najmniej jeden łykend.. Wiosna - remoncik w tenerce, a potem się zobaczy na co będzie faza, czas i pieniądze
          Na pewno będą narty i remoncik

          Pozdrawiam,
          Gosia
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz


            #20
            a ja jutro na biegówki śmigam:p
            dirtier, happier

            www.facebook.com/dalekadroga

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
              a ja jutro na biegówki śmigam:p
              Ja też

              Ale w poprzednim poście myślałam akurat o zjazdówkach.
              Sezon biegówkowy otworzyłam w nocy z poniedziałku na wtorek jak dosypało w Wwie
              Na biegówki to zawsze po pracy można wyskoczyć a do zjazdówek, to już większy wektor przyłożyć trzeba. Wracając do motórka - najsamprzód remoncik

              Pozdrawiam,
              Gosia
              Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

              Komentarz


                #22
                nie wiem jak wy, ale jutro też zamierzam otworzyć sezon przeręblowy
                dirtier, happier

                www.facebook.com/dalekadroga

                Komentarz


                  #23
                  ja mialem z Glaziem(GS 1150) na wschod leciec(szutry, spanie w lesie itp), ale niestety kasy nie bede, za duzo i czasu na organizacje tez, zdecydowalem sie na norwegie(przez danie) i jej kochane serprntynki(tradycyjnie, napiot i po najtanszych kosztach), jakies 7- 10 dni, a w dlusze weekendy to holandia(jak zawsze ) i miejscowosc Harz (niemcy)
                  sigpic

                  Komentarz


                    #24
                    Jeśli winkle, to polecam: http://www.bestbikingroads.com/motor...hp?code=348181 w Słowenii. Prawie 50 kilometrów agrafek non-stop. A jakie widoki...
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #25
                      Ja zamierzam docierać swoje umiejętności motocyklowe w terenie by przemierzać jak najdłuższe trasy po szutrach, motocykl mam od wakacji i nie miałam okazji solidnego katowania siebie i Honoraty. Plany są duże tylko "dźięgi" są potrzebne, czas pokarze.

                      Komentarz


                        #26
                        ALPY I TAMTEJSZE WIDOKI WINKLE, TUNELE (przejazd moze byc z roznych stron) - Jeśli ktoś ma też takie coś w planach czekam na kontakt. Termin nieznany, do dopasowania. Bez jakichs wielkich kosztow, duzo jezdzic ogladac, cieszyc oczy widokami. Z wiadomych wzgledow pogodowych wyjazd nie wczesniej niz MAJ/CZERWIEC. Czekam na chetnych
                        Made By Gloover

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez gloover Zobacz posta
                          ALPY I TAMTEJSZE WIDOKI WINKLE, TUNELE (przejazd moze byc z roznych stron) - Jeśli ktoś ma też takie coś w planach czekam na kontakt. Termin nieznany, do dopasowania. Bez jakichs wielkich kosztow, duzo jezdzic ogladac, cieszyc oczy widokami. Z wiadomych wzgledow pogodowych wyjazd nie wczesniej niz MAJ/CZERWIEC. Czekam na chetnych
                          Jadę na 90%. Do zwiedzenia m.in. Bormio we Włoszech - zlot Kawasaki KLE (pewnie będzie dużo piwska, kiełbachy z kija itd ). Tyle, że ja tylko na 3, max 4 dni, w tym sobota i niedziela. Dokładny termin jeszcze nieznany. Noclegowo opcja najtańsza, czyli namiot.

                          Komentarz


                            #28
                            A widzisz, można by było to ładnie połączyć. Ba nawet sam miałem jako pierwszy wiekszy motor KLE. Było piekne, bo to było w 2001 roku KLE było z 99r miało przejechane 2200km. Miło wspominam Napisz coś więcej o tym zlocie, albo daj jakiś link to sobie poczytam
                            Made By Gloover

                            Komentarz


                              #29
                              Na razie wszystko jest na etapie planowania przez chorwacki klub KLE http://www.motoforum.adventurer.hr/k...1-!!-rasprava/
                              Jak nic im z tego nie wyjdzie, to i tak wbijam się w Alpy, bo daleko nie ma.

                              Komentarz


                                #30
                                Panie po Czesku to ja nie umiem Ja jak co to sie pisze, dasz mi najwyzej znac. Jak nie wypali to zawsze mozna w 2 jechac, jest niedaleko wiec jakis dluzszy weekend mozna zaliczyc
                                Made By Gloover

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X