Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

do Zakopanego przez Słowację :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    a wiecie moze jakie policja słowacka ma nieoznakowane samochody??

    Komentarz


      #17
      Na moje szczęście jeszcze ich nie spotkałem...

      Komentarz


        #18
        Slowacja jest dziwna. Moze to wynika z miksu totalitarnego egzekwowania przepisow przez nadaktywna tamtejsza policje plus drozyzne po wprowadzeniu euro i jak dziunek pisal hibernacji miasteczek oraz powszechnie obecnych cyganach. Niemniej trzepia z zacieciem, maja gest w stawkach mandatowych ktore trzeba placic na miejscu, wprowadzili wariackie, dojne przepisy dotyczace zakazu wieszania czegokolwiek na szybie w aucie (uchwyty z przyssawka). Wiec jakikolwiek kontakt z policja nie nalezy do przyjemnych nawet dla miejscowych ktorzy sa tak wytresowani, ze jezdza jak nogi. 50 w miasteczku? Kazdy jedzie 40 bo jak tylko przekroczysz 51 czy 2 i zlapia bedzie pokuta. W porownaniu do tego co bylo jeszcze kilka lat temu maja tam zamordyzm drogowy. Co do nieoznakowanych jezdzacych to nie wiem, ale czesto stoja nieoznakowane z radarem w srodku albo lubia celowac sprzetem z luneta z daleka.
        Jak na polowaniu.

        Sutuacja zupelnie odwrotna do tego co dzieje sie na Ukrainie. Tam jeszcze nie dawno policja czy milicja strzygla do kieszeni jak tylko sobie kogos upatrzyla, teraz nie ma po nich sladu, punkty daj w ktorych siedzieli sa opuszczone i maja powybijane szyby a spotkac policje na drodze to rzadkosc.
        Ostatnio edytowany przez Krzsiek; 62.

        Komentarz


          #19
          to już jutro jedziemy zobaczyć co tam na Słowacji byle pogoda dopisała i będzie git

          Komentarz


            #20
            To się podepnę.A jakieś sprawdzone pola namiotowe na trasie 537 ktoś coś wie?

            Komentarz


              #21
              Pytaj ArturaS - kiedyś nocował w namiocie przy tej drodze.
              Sowizdrzał
              KTM 750 6T
              Nie wierz, nie bój się, nie proś!

              Komentarz


                #22
                Znalazłem w tym wątku http://www.xtzclub.pl/threads/10117-...%BCsza-wyprawa

                Komentarz


                  #23
                  I objechaliśmy ta ładną trasę pogoda trochę postraszyła deszczem ale zaraz się jej znudziło i przestało heheheh byliśmy tez w dolinie domaniowskiej i podjechaliśmy pod górę Chopok ładny odcinek drogi jeśli chodzi o Jaskinie swobody to trafiliśmy do niej, ale na czas zamknięcia bo w soboty czynna do 16 heh. Pewnie jesteście ciekawi jak tam z policja heheh powiem wam ze nie straszna ta policja jak opowiadają, pomimo ze zawracałem na wjeździe na autostradę i akurat się napatoczyłem na nich to oczywiście opiernicz był i groźba 150 euro ze u nich taki pokutu jest ale policjant zapytał z skąd jedziemy gdzie byliśmy i gdzie chcemy jechać wytłumaczył drogę i pogroził palcem. Przeprosiłem za swoje czyny i ruszyliśmy dalej. Ładny odcinek trasy tez jest z Liptowski Mikułasz na Zubrzec i na Witanowa ładne widoki dobre zakręty i równy asfalt. Na pewno pojedziemy ta trasa jeszcze raz tylko większą ekipa !!!!!

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X