Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice PUŁAW i DĘBLINA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dokonałem inspekcji wąwozów prawie 50km podrapane, ślisko w chooy...















    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    Komentarz


      Wczoraj korzystając z ładnej pogody wziąłem Erwina moto na testy po serwisie, przecinka już oczyszczona z krzaków i gałęzi więc spokojnie można jeździć nie tylko po drodze





      A to sławna góreczka z zakrętem, pogromca super hiper dakarowych sprzętów





      Teraz jest o wiele łatwiej, widać całą drogę od samego początku, nie ma elementu zaskoczenia więc może na wiosnę jakąś obwodnicę Dęblina w końcu ktoś na teresie dał by radę zaliczyć Jedynym wyjątkiem który przejeżdża i podjeżdża pod tę górkę to Patryk alias SYNEK ale strzelnica jeszcze przed nim

      Autostrada wręcz


      A to już następna górka, kto był ten wie





      Nawet jakoś na wiosnę odsłonił się kolejny podjazd, również nie do podjechania dla super hiper dakarowych sprzętów



      Drugi dołożony wentylator robi robotę, pomimo ciągłego pałowania w piachu wskoczyła 6ta kreska na kilka minut, przy pojedynczym wentylatorze na pewno już zaświeciła by się czerwona kontrolka temperatury.



      Potem już lajcik, przelot pastwiskiem po zielonej trawce, dosłownie czuć już wiosnę bardzo ślisko i czasem nieprzewidywalnie ale WP robi robotę



      Jak wracałem spotkałem nad wieprzem kolegę na XL650, zaprosiłem go na dalszy ciąg obwodnicy, nie wiedziałem że to totalny turysta, choć wspominał coś o tym O wjeździe na cebulową górę nawet nie chciał słyszeć, podjechałęm tylko ja , uwielbiam zapach mokrego zrytego piasku pojechaliśmy bokiem przez las dalej, krótki odpoczynek na stacji, małe tankowanko i dalej w stronę Dęblina





      W drodze powrotnej nowy lokal na imprezy, Wyspa Wisła w Stężycy, ale tylko widok z wału nad Wisłą,







      Cytat dnia:
      "Patrzę na gościa, litrowy motocykl, to będzie lajtowy przejazd, a tu jazda jak z crosiakami, non stop palnik"

      Chyba jednak mam inne poczucie turystyki

      Nie mam kontaktu z tym gościem, ale może odezwie się niedługo na forum.
      Ostatnio edytowany przez marcinjunak; 46.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        Junak, popraw proszę "koRZystając", bo w oczy uwiera.

        Jak to? Podjechałem dwukrotnie główną/tą z zakrętem drogą na Strzelnicę w 2013r. A w 2014 zabrakło mi 1metra.

        Komentarz


          Zamieszczone przez pattryk Zobacz posta
          Junak, popraw proszę "koRZystając", bo w oczy uwiera.

          Jak to? Podjechałem dwukrotnie główną/tą z zakrętem drogą na Strzelnicę w 2013r. A w 2014 zabrakło mi 1metra.
          Spoko, zmieniłem
          Przecież napisałem że tylko ty przejeżdżasz na teresie całą przecinkę oprócz strzelnicy .
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
            .... oprócz strzelnicy .
            No właśnie że nie!
            Na Strzelnicę podjechałem dwukrotnie z "głównego" podjazdu.

            Komentarz


              Zamieszczone przez pattryk Zobacz posta
              No właśnie że nie!
              Na Strzelnicę podjechałem dwukrotnie z "głównego" podjazdu.
              Kurde, faktycznie raz to pamiętam że Ci się udało, jak ze Zbyszkiem we trzech jeździliśmy, bo potem to za każdym razem widziałem jak wciągają Cię na górę
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                I Patryk babuszką AT podjechał na strzelnicę tą "łatwiejszą" drogą
                Janasowa Terenia pod AdamemB miała ok.1m do szczytu strzelnicy, ale Zbigniewa padaka mu w tym przeszkodziła...

                pozdr.

                Komentarz


                  Raz miała metr ale potem z biegu podjechał normalnie

                  Komentarz


                    Eeee tam, po prostu byłem zbyt ciepło ubrany i zawieszenia za miękko zestroiłem i opona tylna już poddarta, na pewno jakby nie te 3 czynniki XR pokazałaby KTMowi

                    >
                    Jak wracałem spotkałem nad wieprzem kolegę na XL650, zaprosiłem go na dalszy ciąg obwodnicy, nie wiedziałem że to totalny turysta, choć wspominał coś o tym O wjeździe na cebulową górę nawet nie chciał słyszeć, podjechałęm tylko ja , uwielbiam zapach mokrego zrytego piasku pojechaliśmy bokiem przez las dalej, krótki odpoczynek na stacji, małe tankowanko i dalej w stronę Dęblin

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez dzik Zobacz posta
                      Eeee tam, po prostu byłem zbyt ciepło ubrany i zawieszenia za miękko zestroiłem i opona tylna już poddarta, na pewno jakby nie te 3 czynniki XR pokazałaby KTMowi

                      Spoko, na wiosnę myślę znów pojeździmy, jak coś będę się odzywał.
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        Pierwszy dzień wiosny więc musiałem wyciągnać Erwina żeby zaczął trochę jeździć na moto a nie tylko w kabinie,
                        uwzględniając jego gorące prośby piachu nie było za wiele


                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          Niedzielna przejazdzka w towarzystwie znajomo wygladajacej Tereski

                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            Auuuuuuuu!!!!!!!!

                            Komentarz


                              Pogoda dzis taka ze nie moglem sobie odmowic przejazdzki, moze ostatni raz w tym roku... zrobilem ze 150km z czego 20 poza czarnym

















                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz


                                A ponoć na szosówkach się nie da...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X