Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okolice PUŁAW i DĘBLINA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Tiaa...... teraz zdjęcie byle kałuży(do której podpycha się i po focie cofa) to będzie "hardmadafakatrocinogieesomordęga...."

    Komentarz


      Jak ktoś spróbuje jazdy poza asfaltem cały czas będzie go ciągnęło, ja widzę tylko jedno rozwiązanie dla ciebie trocin, LC8
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        Kostki temu cycku zapodaj i ogień!

        Komentarz


          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          Tiaa...... teraz zdjęcie byle kałuży(do której podpycha się i po focie cofa) to będzie "hardmadafakatrocinogieesomordęga...."
          Heheh, uwierz mi ze przejechanie takiej kałuży na GSie na szosówkach dostarcza tyle emocji ile podjazd pod pionową ścianę pokrytą mokrymi liśćmi na EXC

          Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
          Jak ktoś spróbuje jazdy poza asfaltem cały czas będzie go ciągnęło, ja widzę tylko jedno rozwiązanie dla ciebie trocin, LC8
          No na GSie nawet w lekkim terenie jest słabo, ale ja go głownie używam na czarnym, do tego czesto latam z plecaczkiem i do tego sie super nadaje...

          Ale w terenie jesli jeszcze kiedys bede jezdzil to kupie jakies lekkie wtryskowe 4T KTM, LC8 nie pasuje do moich potrzeb
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            Korzystając z ładnej pogody pojechałem zrobić porządek z gałęziami na przecince aby na wiosnę nie drapały motocykla i spróbowałem wjechać samochodem na strzelnicę gdzie super hiper dakarowe sprzęty nie wjeżdżają o gej esach nie wspominając







            Ciekawe że super hiper patrole i vitary tam nie mogą wjechać
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              Wiesz jak to jest z tymi hiper lanso sprzętami - "Maszyna aż gwizda, tylko maszynista p*zda!" ;-)

              Komentarz


                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta

                Ciekawe że super hiper patrole i vitary tam nie mogą wjechać
                Kierowca-pilot jak najbardziej ,musi mieć trochę jaj. Chyba że trafi na takie warunki pogodowe jak Marcin powyżej
                "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                Komentarz


                  Vitarą tam raz byłem - więcej się nie wybieram - nuuuudy
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    ee zmrożone było, za łatwo miałeś

                    Komentarz


                      Dziś polatałem 150km wkoło komina









                      Enduro nie klęka
                      R 1100 GS '99 - limonka
                      Pajero 3.2 DiD '03

                      Komentarz


                        Nigdy bym nie przypuszczał że z Końskowoli do Janowca jest 150km.....?!

                        Komentarz


                          A widzisz byloby wiecej ale spora czesc trasy na gumie przeleciana no i offu troche bylo
                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            korzystając ze słoneczka i ja pojeździłem , nawet nie wiedziałem że takie zmiany w mojej okolicy porobili,jezioro po zimie jest takie czyste że widać w nim pływające ryby na połowie jeziora,





                            A to już chyba nowa inwestycja, koło Michowa w drodze na Baranów.



                            A to strona zawiślaków i most kolejowy na Dęblin



                            Więcej zdjęć nie robiłem ale oczywiście obwodnica Dęblina zaliczona. Zapraszam za tydzień jak nie będzie padało.
                            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                            sigpic

                            Komentarz


                              Ten most to od strony Stężycy, czy Zajezierza widać?
                              Mam ciekawe wspomnienia z tamtych terenów, z lat 89'-90'.

                              Komentarz


                                Ja tysz dziś pare km zrobilem

                                Enduro nie klęka
                                R 1100 GS '99 - limonka
                                Pajero 3.2 DiD '03

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X