Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W poszukiwaniu czarnogórskich jeżozwierzy...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Cześć super relacja.Ja też byłem w tych rejonach w tym roku,i stąd moje pytanko?Jaka winietka?nas w Czarnogórze zatrzymała policja i nie pytali o żadną winietę?Pozrawiam

    Komentarz


      #17
      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
      piszesz to na bieżąco, po przyjeździe czy teraz wracasz pamięcią (co byłoby trudne)
      Pisane było to post factum - jest sporo zdjęć, tracki z GPSa i pamięć..
      Nie było czasu na pisanie dziennika podróży. Jak kiedyś jechałam autostopem na Gibraltar, to był czas żeby pisać do kajetu - był pisany przeze mnie i mojego towarzysza podróży. Z perspektywy czasu to niezła lektura jest

      Zamieszczone przez trakeros Zobacz posta
      i stąd moje pytanko?Jaka winietka?nas w Czarnogórze zatrzymała policja i nie pytali o żadną winietę?Pozrawiam
      Motocykli nie dotyczy ale sporo nam zajęło żeby uzyskać tę odpowiedź
      Wydaje mi się, że gdzieś w którejś wersji relacji było o tym info - no nic, może się jeszcze pojawi. Rzecz dotyczy tylko samochodów.
      Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

      Komentarz


        #18
        co to kur... za opierdzielanie się? dalejjj
        dirtier, happier

        www.facebook.com/dalekadroga

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
          co to kur... za opierdzielanie się? dalejjj
          No cóż, trochę prawdy w tym jest..

          Ale akurat ostatnio Adam coś tam podobno rzeźbi w pracy i nie ma czasu. Ja nic nie napiszę, bo już starość nie radość, młodość nie wieczność i skleroza nie boli ale postępuje

          Wrzuciłabym może jakieś zdjęcie na pocieszenie..
          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

          Komentarz


            #20
            bardzo przyjemna lekturka lek na zimową motodepreche.

            Komentarz


              #21
              No fxrider coś zarzucił coś pisanie a tak ciekawie to wyglądało

              Komentarz


                #22
                Po prostu dalej jest koniec historii. Przyjechał busik, załadowali motocykle i była długa i nudna podróż do polski.

                Jeśli nie chcecie żeby ta historia tak się skończyła, musicie coś dopisać

                Komentarz


                  #23
                  pewnie bejca się później zepsuła i żal mu pisać...
                  dirtier, happier

                  www.facebook.com/dalekadroga

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Kaytec Zobacz posta
                    Po prostu dalej jest koniec historii. Przyjechał busik, załadowali motocykle i była długa i nudna podróż do polski.

                    Jeśli nie chcecie żeby ta historia tak się skończyła, musicie coś dopisać
                    Busa nie było ale doświadczyłam zasypiania na motocyklu bez możliwości zatrzymania się na poboczu (jak kiedyś jeździłam sporo jako plecak, to spałam na tylnym siedzeniu aż miło), pobiłam swój rekord odległości na 1 dzień (ok. 750km), odsypiałam w kombinezonie p.deszcz. i kasku w strugach ulewnego deszczu leżąc gdzieś na ławce na parkingu przy autostradzie. Ot takie tam wakacyjne duperele. A, i jeszcze wygrzmociłam się na plamie oleju (pierwszy raz prawie podniosłam motocykl) i tak dalej, i tak dalej..

                    Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
                    pewnie bejca się później zepsuła i żal mu pisać...
                    Nie, tylko się podnóżek m.in. był urwał, światło tylne przepaliło.. i tak dalej dalej, i tak dalej..

                    Jak się nic nie pojawi w przeciągu miesiąca, to może coś tam spróbuję dalej opisać..
                    Tylko w moim wykonaniu to jakieś specjalnie poetyckie opisy nie będą, nie mam do tego talentu..
                    Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                    Komentarz


                      #25
                      było brodzenie po pachym, bejca zassała wody do cycków, telelewer sie poluzował i kardan połamany... tenera wyssała oleum do zera i sie moto zatarło.. 5 kapci, 7 gleb. czterech zabitych, ośmiu rannych i tak dalej i tak dalej...

                      Komentarz


                        #26
                        Zamieszczone przez grabbie Zobacz posta
                        było brodzenie po pachym, bejca zassała wody do cycków, telelewer sie poluzował i kardan połamany... tenera wyssała oleum do zera i sie moto zatarło.. 5 kapci, 7 gleb. czterech zabitych, ośmiu rannych i tak dalej i tak dalej...
                        a marines gdzie?
                        dirtier, happier

                        www.facebook.com/dalekadroga

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez Cezary Zobacz posta
                          a marines gdzie?
                          Z krzykiem uciekali w popłochu
                          Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

                          Komentarz


                            #28
                            i krzyczeli nołplis

                            Komentarz


                              #29
                              żarło, żarło i zdechło.... a tak dobrze się czytało
                              Ktoś obiecał pisać dalej jak w ciągu miesiąca się nic nie pojawi... dobrze literowałem?

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez DanielD Zobacz posta
                                żarło, żarło i zdechło....
                                no zdechło i nie żre
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X