Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakarpacie 2010 - film

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zakarpacie 2010 - film

    Filmik z naszego Tegorocznego wyjazdu na Zakarpacie - Ukraina. Lipiec 2010.
    Skład: Kowal - XT600 Tenere, Dudek - XT600 Tenere i Tomasz KTM LC4 Adv.
    podrozemotocyklowe.com

    #2
    Oglądąłem ten filmik na adv, fajna wyprawa.
    Pytanie: na kostkach tam jechaliście? na jakich oponach?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Jechaliśmy na oponkach Motoz desert /są dosyć twarde,trzeba mieć porządne łyżki do zmiany kapcia/. Są to kostki nadające się na asfalt. Zostało nam ich jeszcze trochę z Afryki, dobiliśmy je na szutrach, sprawdzały się wyśmienicie. Jedyny jak chyba dotąd handlujący tymi oponami jest Olek-Motocykle.
      podrozemotocyklowe.com

      Komentarz


        #4
        fajny filmik gratki !!

        Komentarz


          #5
          Świetna wyprawa i fajny film , tylko troszkę serce boli jak widzę ile razy motory glebowały
          Ostatnio edytowany przez Mirek_Slupsk; 35.

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Mirek_Slupsk Zobacz posta
            Świetna wyprawa i fajny film , tylko troszkę serce boli jak widzę ile razy motory glebowały
            No gleba - no fun

            Komentarz


              #7
              Ja nie liczyłem! Na pierwszym wypadzie na Zakarpacie 2009 doliczyłem do 20/dodajmy gleby lekkie/ ,później już mi się nie chciało liczyć. W tym roku nie liczyłem
              podrozemotocyklowe.com

              Komentarz


                #8
                Byli tacy, co glebili kilkanaście razy dziennie Nie przejmowali się tym specjalnie i parli do przodu. Twardym trzeba być! (mówię oczywiście o motocyklu
                Aby zobrazować nasze wywrotki, załączam filmik z Zakarpacia 2009.
                miłego oglądania

                EnduroVoyager - strona
                EnduroVoyager - blog

                Komentarz


                  #9
                  Myślałem, że na tegorocznym Zakarpaciu i Mizer był. Widzę, że trasa 2010 była łatwiejsza niż ubiegłoroczna.
                  Jak mi się Tenery 600 podobają, ale walczę by nie kupować kolejnej skarbonki...
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    Zaraz, zaraz. Jakiej skarbonki. Są to niezbędne udoskonalenia naszych cacuszek, trochę poobijanych ale cacuszek. Atak w ogóle nasze strucle się nie psują, no może raz na jakiś czas. Masz rację łatwiejsza była bo mniej czasu było.
                    Ostatnio edytowany przez kowal73; 528. Powód: cóś dopisać
                    podrozemotocyklowe.com

                    Komentarz


                      #11
                      jeden filmik lepszy od drugiego zajefajne wyprawy-pogratulować
                      Ostatnio edytowany przez rootolf; 7. Powód: ort

                      Komentarz


                        #12
                        Próbowałem wstawić film ale wychodzi tylko link Ale film daję pogląd na całość zmagań w błotem i stromiznami. Wersja oryginalna.

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
                          Filmik z naszego Tegorocznego wyjazdu na Zakarpacie - Ukraina. Lipiec 2010.
                          Skład: Kowal - XT600 Tenere, Dudek - XT600 Tenere i Tomasz KTM LC4 Adv.
                          Ach to spojrzenie 4:55 sam tak patrzyłem na filmik.
                          ------------------------------------------------------------------
                          Trzeba kochać wszystkie motocykle.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X