Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wystawa 5.03.2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wystawa 5.03.2011

    Wystawa jak wystawa, nic ciekawego nie zauważyłem oprócz ładnych pań chciałem przymierzyć jakieś ciuchy ale większość była tylko na pokaz i przywiązana linką do stoisk wiec o miarze można było zapomnieć, porobiłem kilka fotem i do domu, w sumie przez 2 godziny zobaczyłem całość, szłu nie było, można było te 25 zł zamiast na wstęp wydać na wódkę z kolegami albo paliwo do moto, ale czego się nie robi żeby nacieszyć oko

    No więc moim najlepszym stoiskiem na wystawie było Ducati chyba sami rozumiecie dlaczego

    IMG_9935.jpg IMG_9936.jpg

    IMG_9930.jpg

    a tu większe rozmiary fotek
    http://img816.imageshack.us/i/img9936j.jpg/

    http://img9.imageshack.us/i/img9935c.jpg/


    P.S. Chciałem wsadzić fotki od razu z imageshack żeby widać je było w większym rozmiarze ale nie wchodziły coś i nie wyświetlały sie
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    Piękna sztuka ale jak dla mnie, wygląda na łatwo się prowadzącą i szybką... zbyt szybką...

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
      P.S. Chciałem wsadzić fotki od razu z imageshack żeby widać je było w większym rozmiarze ale nie wchodziły coś i nie wyświetlały sie
      Musisz podać bezpośredni odnośnik do obrazka. Jeżeli używasz FF, to możesz to zrobić w nst. sposób. Powiększasz obrazek w imageshack.us, prawy przycisk myszy -> "Pokaż obrazek", kopiujesz jego adres i wstawiasz w znaczniki [img]
      Łoś, w przeciwieństwie do jelenia i innych zwierząt, choć lubi czasem pobujać w obłokach, nie ma wygórowanych ambicji...

      Komentarz


        #4
        Gosława wie wszystko
        Hvězdy chtějí patřit Tobě...

        Komentarz


          #5
          Działa działa



          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #6
            Niezła maszyna.Mogę się założyć ze zatarÅ‚ bym ją na miejscu :-)
            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
            Nikt nie mówił że będzie letko.

            Komentarz


              #7
              Rzeczywiście Ducatti przedstawia zdecydowanie najwięcej atutów

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Rudolf000 Zobacz posta
                Niezła maszyna.Mogę się założyć ze zatarł bym ją na miejscu :-)
                Albo spalił gumę
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #9
                  W tym roku laski nie dopisały i w ogóle wystawa była kiepska. Pół drugiej części hali była pusta. Kryzys.... - tak się tłumaczą. W zeszłym roku było o wiele lepiej.
                  Jak zawsze nie było Kawasaki, właściciel powiedział, że kładzie lachę na wszystkich

                  Kto oglądał quada Sonika ten widział silnik.... po raz kolejny TDM900
                  --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                  Komentarz


                    #10
                    no jeszcze małe show na motocyklu triumph-a było niezłe,dziewczyny ogólnie ładne tyle że to ich praca i takie muszą być
                    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                    Komentarz


                      #11
                      racja pokaz triumpha na prawdę imponujący ale do ducati się nie umywał





                      Nawet suzuki w tym roku nie dopisało za bardzo
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        widzę że fotografowaliśmy i podobały nam się te same "motocykle"
                        te foteczki też mam
                        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                        Komentarz


                          #13
                          A, wracając do motocykli jakie wrażenie robił na żywo nowy Triumph 800?

                          Komentarz


                            #14
                            Jak się w końcu ogarnę z czasem to wrzucę trochę portretówek z wystawy

                            Nowy Tiger mi się bardzo podobał ale dziś odwiedziłem dilera i się przymierzyłem do wersji XC która nie była dostępna dla publiczności i nie wiem ile jest różnicy w skoku zawieszenia ale na XC siedzi mi się dużo lepiej ale ja duży jestem to może dlatego. Więcej napiszę jak uda się wyrwać na jazdę testową Tygryska XC

                            Komentarz


                              #15
                              A ja więcej nie pójdę. Stado orangutanów z aparatami tak szczelnie okrążało wszystkie samice, że nie dało się pooglądać motocykli. Wyrzucona kasa.
                              "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
                              =>
                              Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X