Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyprawa do Rumunii ;D by Kazko18 :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyprawa do Rumunii ;D by Kazko18 :)


    pod tym linkiem znajduja sie zdjecia mojej tereski podczas wyprawy do Rumuni
    Miłego oglądania

    #2
    Z ciekawości - litrażowaliście motocykle? Jeśli tak, to jak wyszła teresa a jak GSy?

    Komentarz


      #3
      z tego co pamietam to gs osiagaly max 6 litrow a teresa 7 , z tym ze jazda byla rozna srednio roznica miedzy nami byla okolo litra

      Komentarz


        #4
        Chłopaki, zwiedziliście coś, czy tylko siebie fotografowaliście?
        Nie wiem czy nie trzeba ocenzurować materiału, sporo golizny
        "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

        Komentarz


          #5
          heheh nie no spokojnie bylo zwiedzanie ale przedewszystkim chodzilo nam o to aby jak najwiecej jechac i dojechac do morza czarnego, no i udalo sie

          Komentarz


            #6
            Ile dni zajął wam dojazd do Morza Czarnego - to była Konstanca?
            Planowaliśmy podobną trasę na wrzesień zeszłego roku, niestety ostatecznie praca nie pozwoliła na 2 tyg urlopu. Skoczyliśmy do Rumunii w 5 dni - dojechaliśmy Transalpiną na Urdele i trzeba było wracać. Ale na pewno wrócę jeszcze do Rumunii bo bardzo mi się tam podobało.

            Komentarz


              #7
              my mielismy tylko 5 dni na przejazdzke i własnie do Konstanty dojechalismy na 3 dzien bo nocowalismy na wegrzech i pozniej na autostradzie w krzakach za bukaresztem a powrot nam zaja 2 dni takze glownie jazda jazda i jeszcze raz jazda. Rumunia do zwiedzania jest bardzo ładna zwłaszcza góry

              Komentarz


                #8
                Szkoda, że tak mało czasu mieliście. Sama jazda jest fajna, ale Rumunia też Szczególnie górskie szlaki. Dłuższych wyjazdów życzę.
                EnduroVoyager - strona
                EnduroVoyager - blog

                Komentarz


                  #9
                  Zgadzam się z Tobą, następnym razem będziemy mieli napewno więcej czasu na wyprawe mam przynajmniej taką nadzieje

                  Komentarz


                    #10
                    My byliśmy trzy lata temu. Byliśmy tylko w Karpatach dwa tygodnie i to okazało się za krótko. W tym roku też chcemy jechać do Rumunii w Muramuresz.
                    pozdrawiam
                    EnduroVoyager - strona
                    EnduroVoyager - blog

                    Komentarz


                      #11
                      w tym roku planujemy tez jakas dłuzsza wyprawe ja myslalem cos o Bułgarii ale nie wiem jak tam moi kumple mysle ze sie napewno jakos dogadamy i jesli bysmy mieli jechac to Rumunia to swietny pomysl aby o nia zachaczyc

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X