Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Z Archiwum K czyli ADV pełną gębą.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Z Archiwum K czyli ADV pełną gębą.

    Wiem że to nie moja wyprawa ale na prawdę mnie zainspirowała no i oczywiście wszystko dzieki pomarańczowym motocyklom

    INTRO


    A potem już kolejne odcinki, oglądajcie chronologicznie, wtedy jest o wiele ciekawiej

    cz1



    cz2



    i tak dalej i dalej
    na prawdę szacunek dla gości, zobaczcie też NANGA DREAM tego samego autorstwa, ciekawe na co stać człowieka i do czego jest zdolny.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    świetny film, szczególnie warstwa dialogowa

    (hehe można się poprawić teraz, bo stare posty lecą na Marsa )
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
      świetny film, szczególnie warstwa dialogowa

      (hehe można się poprawić teraz, bo stare posty lecą na Marsa )
      Tu nie ma co poprawiać Gdyby maszyna się tak nie psuła to by chłopaki zaoszczędzili na stresie. Widać to było bodajże w przedostatnim odcinku jak wrócili do Polski.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez sylwester Zobacz posta
        Tu nie ma co poprawiać Gdyby maszyna się tak nie psuła to by chłopaki zaoszczędzili na stresie. Widać to było bodajże w przedostatnim odcinku jak wrócili do Polski.
        He he cześć maras, wiedziałem że znów się odezwiesz czekamy na twoje filmy z wojaży dużą teresą .
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Nanga to jeszcze nic lepsza jest wyprawa samotnie przez Stany na Alaskę i samotny treking po górach tejże. Harcore sma bym nie się nie wybrał w tak ekstremalne tereny i warunki.

          Komentarz


            #6
            Na swoim profilu już klonu wsadził zdjęcia z wyprawy nanga 2012, nie wiem ale chyba niedawno wrócili
            Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
            No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
            sigpic

            Komentarz


              #7
              SUPER MATERIAŁ ...

              Komentarz


                #8
                Dla zainteresowanych polecam przeczytanie skromnej książeczki pt. "Od początku do końca" autorstwa Olgi i Piotra Morawskich, o wyprawach w najwyższe góry świata przez świętej pamięci Piotra Morawskiego, książka napisana po jego śmierci na podstawie jego dzienników i wspomnień Olgi Morawskiej przez nią samą. Ja kupiłem ją w Biedronce. Nanga Parbat jest tam także.

                Komentarz


                  #9
                  również polecam tą książkę, a "z archiwum K" jest dla mnie wyznacznikiem idealnej wyprawy, tzn moto + góry
                  do takiej właśnie będę dążyć - może 2013 lub 2014 ?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X