Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Finał EURO w Kijowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Finał EURO w Kijowie

    Hej,
    wczoraj wróciłem w 5-cio dniowej wyprawy do Kijowa, gdzie celem było uczestnictwo w finale piłkarskich mistrzostw Europy w piłce nożnej. Sportowo wydarzenia bardzo ciekawe, a turystycznie jeszcze ciekawsze. Cała trasa zajęła 1835 km i udało się zanocować (i zwiedzić) Okuninkę, Kijów (dwa dni), Lwów i Zamość. Droga doskonała, milicja bardzo przyjazna (0 kontroli, 0 mandatów), kierowcy uprzejmi, a kibice sympatyczni. Jednym słowem nie sprawdziły się żadne wcześniej napotkane opinie na temat podróży na wschód do Ukrainy
    Poza jedną dziwną sytuacją (rozładowaniu akumulatora i braku ładowania) podróż odbyła się bez przygód. Moja Tenera (2010) się sprawdziła po raz kolejny
    jak będą zainteresowani to wrzucę jakieś foty i więcej opisu. POLECAM UKRAINĘ!IMAG0219.jpg

    #2
    Dawaj foty ukraińskiego Euro

    Okuninka? Jeszcze 5 lat temu tam było bajecznie, teraz się zrobił jarmark
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      IMAG0178.jpgIMAG0196.jpgIMAG0206.jpgIMAG0221.jpgIMAG0228.jpg

      - - - Zaktualizowano - - -

      okuninka rzeczywiście w upalne dni przyciąga massssę turystów... ale ma to jeden plus, że wśród masy turystów są też turystki

      ciekawostką jest tankowanie na stajcach na ukrainie, bo tam jest tak jak czasem zdarza się w Polsce np. w nocy czyli wszystkie dystrybutory są wyłączone i albo musisz zapłacić z góry (co jest bardzo trudne przy płatnośći kartą) albo musisz udowodnić i przekonać obsługę że nie uciekniesz po zalaniu wahy mój rekord to 45 minut czekania aż dystrybutor zostanie włączony - załoga nie do końca ogarniała temat hitem była stacja z mikro zamkniętą kasą i wąskim lufcikiem do włożenia pieniążków dla panie siedzącej po drugiej srtronie szyby: pani przyjęła kartę, wprowadziała płatność w urządzenie i... poprosiła żebym powiedział jaki jest pin... (!) bo nie dało się ani włożyć ręki, ani wystawić urządzenie na zewnątrz.

      p.s. Ukraina to piękny kraj!
      Ostatnio edytowany przez Bartas; 5.

      Komentarz

      Pracuję...
      X