Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nauka jazdy początkującego motocyklisty.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nauka jazdy początkującego motocyklisty.

    Nie jestem częstym gościem tego forum, ale 2 lata temu się tu przewinąłem - bardzo krótko:


    Wtedy byłem na pierwszym etapie przygotowania się do "nauki jazdy".

    Zrobiłem prawo jazdy w 2011. W 2012 - tuż przed moim postem "Czołem" wyposażyłem się w wiekowe, ponad 20-letnie dwa kółka. Potem uczyłem się podstaw serwisowania. Sumarycznie przejechałem nim 1000, może 1300 km.

    I pojechałem na "naukę jazdy właściwą" w 2013.
    Teraz jestem na ukończeniu pisania "relacji": http://pietras.biz.pl/ - w zakładce Islandia.
    Wcześniejsze zakładki są z czasów poruszania się pieszo. W dalszym ciągu bardziej jestem przywiązany do dwóch nóg aniżeli dwóch kół, i z premedytacją na dwóch kółkach używam tej samej pary butów co ją zdzieram w innym trybie podróżowania.

    Nauczyłem się tego, że bardzo dużo nauki jest jeszcze przede mną. Jestem pod dużym wrażeniem cierpliwości i wytrzymałości już 23 letniego jednośladu, któremu przyszło znosić moją niekompetencję przez długi czas "nauki jazdy właściwej". Dwukółka będzie teraz musiała wytrzymać moją naukę czynności serwisowych, gdzie powoli pruję ją na części, nieumiejętnie kleję żywicą połamane elementy i uzupełniam te których nie odnalazłem a wkrótce wyrwę z jej piersi jej wielkie aluminiowe jednokomorowe serce. A potem pozbawię ją kół. Z ciekawości. Złożę ją. Odremontuję ją. Pobieżnie - by posłużyła mi kolejny sezon nauki jazdy. Tyle razy już leżeliśmy na ziemi i cierpliwie to znosiła - więc jeszcze kilka razy poleży.

    #2
    Foty z Islandii poprosimy
    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

    Komentarz


      #3
      100_4381.jpg

      Ograniczę się na razie do jednego.

      Muszę kiedyś znaleźć więcej chwil i popracować nad stronką. By porobić czarno-białe miniatury, osadzić je, zrobić by powiększały się do kolorowych, większych wersji. Coś takiego mi chodzi po głowie.

      Wtedy pewnie będzie barwniej.

      Komentarz


        #4
        Open source software which you can use to easily create a beautiful website, blog, or app.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #5
          Nie.

          Czasami wolę własne rękodzieło od gotowych rozwiązań.
          I tak też jest w tym przypadku.
          Malowane paintem ramki elementów sterujących.
          Czerwone i niebieskie animowane groszki. Sposób w jaki się poruszają.

          Jedna trupia główka - w sposób oczywisty nie jest namalowana przeze mnie.
          Ale, dawno temu, pracując na demontażu starych żeliwnych rozdzielni, zdjąłem płytkę z trupią główką i to właśnie jej skan, przeze mnie zrobiony, widnieje na stronie.

          Ale, dziękuję za propozycję

          Komentarz

          Pracuję...
          X