Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Motowyprawa w Dolomity i nad jezioro Garda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Motowyprawa w Dolomity i nad jezioro Garda

    W tym roku miałem okazję pojeździć we włoskich Dolomitach.
    Byliśmy na początku czerwca i okazało się to idealnym terminem. Pomiędzy sezonami. W zasadzie przez długie fragmenty udawało nam się jeździć we trzech i podziwiać widoki. Jak ktoś ma ochotę, to zapraszam na małą video relację z naszej wyprawy. Co prawda, nie odbyłem jej na XTZ, tylko moim poprzednim FJR, ale i Teresa się doczeka. Przełęczy które chciałbym w Alpach odwiedzić zostało całkiem sporo. Jak macie jakieś Wasze rekomendację związane z Alpami, to chętnie skorzystam.


    #2
    Świetny film . Ja dopiero się uczę montować materiał dostałem w prezencie GoPro, nagrywam nim wszystko i jakoś to kleję ale czasu ciągle mało więc idzie to powolutku. Z ciekawości czystej jeśli możesz wyjawić co Ciebie podkusiło przesiąść się z super wugodniutkiej FJR-y na Tenerę.
    Mam plan odwiedzić Siostrę która mieszka blisko Insbrucka może w przyszłym roku uda się to zrealizować jak zobaczyłem twój film to tylko podkręciłem się jeszcze bardziej.
    Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

    Komentarz


      #3
      Dzięki
      No ja tak już mam że zmieniam co jakiś czas motocykle. FJRą jeździłem kilka lat. Ja mam tą nową Super Tenere - XTZ 1200 Super Tenere. Spodobała mi się od razu jak ją wypuścili na rynek. Chyba w 2010 roku. Wydaje mi się, że też jest super wygodna. Ma dużo mniejszy "power", ale teraz mogę w sumie więcej. Powoli musze ją tylko dozbroić.

      Komentarz

      PracujÄ™...
      X