Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pierwsza wycieczka supertenerą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pierwsza wycieczka supertenerą

    Zrobiłem sobie mały wypadzik w niedzielę. Z powodu braku gmoli unikałem luźnego podłoża, ale w błoto i tak się wpakowałem . Zdjęcia są znad Dunajca, z okolic uroczyska Janowice i zbiornika wody w Pleśnej. Jeżdżę w tamte okolice od dwóch lat i dalej nie mogę wyjść z podziwu, że mam takie ładne tereny prawie pod nosem. Zdjęcia są kiepskie, bo robione komórką - nie planowałem tej wyprawy i nie zabrałem na weekend aparatu. Nie dajcie się zwieść polnym drogom na zdjęciach - prawie wszędzie drogi są asfaltowe (tylko piachu na nich pełno).

    Zdjęcia.

    #2
    No i o to w tym chodzi żeby pomykać sobie tam gdzie wzrok poniesie bez ograniczeń, bez poczucia czasu...to kwintesencja enduro, przynajmniej dla mnie.

    Okolice bardzo fajne, też bym pozwiedziedzał te zakamarki
    pozdrawiam

    Komentarz


      #3
      Teren stworzony dla Tereski.
      A jak wrażenia z jazdy?
      "Na motocyklu jeźdź tak, jakbyś chciał, żeby jeździły twoje dzieci"

      Komentarz


        #4
        no to zimę mamy już za sobą

        Komentarz


          #5
          Wrażenia są takie:
          -pierwszy bieg zdecydowanie za szybki do powolnego przedzierania się przez nierówny teren z podpieraniem się nogami
          -mogę bez problemu ciągnąć motocykl do tyłu siedząc na nim (oczywiście pod zbyt dużą górkę nie wyjadę, ale małe nachylenia czy większe koleiny nie są problemem)
          -tylny Trialmax od razu zalepił się błotem, ale mimo to nie było problemu z ruszaniem z miejsca w błocie i zakopywaniem się
          -niezły promień skrętu
          -chyba mam za twardo ustawione zawieszenie, ale jeszcze to sprawdzę

          Komentarz

          Pracuję...
          X