Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mariola i Johny_b na Bałkanach 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mariola i Johny_b na Bałkanach 2014

    Jeśli nudzicie się w pracy siedząc w klimatyzowanych pokojach i macie ochotę poczytać nasze wypociny w obcym języku to zapraszamy do lektury na: https://worldcrossers.wordpress.com/.../balkans-2014/

    Może kogoś zachęcimy do odwiedzenia tych pięknych krajów albo podzielenia się swoimi doświadczeniami.

    #2
    Pas polak nuk mund ? .... Në marrëdhënie cdo totale treguar ....

    w ubiegłym roku byliście?

    Komentarz


      #3
      Tak w ubiegłym roku. czeczen tak się poukładało że mamy też sporo znajomych poza granicami Polski którzy są ciekawi tego co robimy

      Komentarz


        #4
        spoko, rok do dobry wynik.

        z Kirigstanu wrocilem dwa lata temu i zostaly mi do napisania dwa odciniki: o ukraninskiej policji i kilka zdan o powrocie + epilog.

        zostala do strzelenia relacja z zeszlego roku.
        Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
        Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez johny_b Zobacz posta
          .......... tak się poukładało że mamy też sporo znajomych poza granicami Polski którzy są ciekawi tego co robimy
          hmmm....... czyli w kraju nie "macie znajomych zainteresowanych tym co robicie...." ..... no ten tekst to sobie zapamiętam! ... nie tylko ja!

          Komentarz


            #6
            mamy mamy, oczywiście że tak. Ale Przemek takie osobistości jak ty to znają już Bałkany na wylot to pewnie same nudy tam wypisujemy ale jak jesteś zainteresowany to możemy Ci zdać relacje przy jakiś % jak się spotkamy np na Słowacji

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
              hmmm....... czyli w kraju nie "macie znajomych zainteresowanych tym co robicie...." ..... no ten tekst to sobie zapamiętam! ... nie tylko ja!
              czeczen, jak następnym razem usiądziemy przy wiesz czym to Ci całą wyprawę zrelacjonuje osobiście. Bedzie ubaw

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                Pas polak nuk mund ? .... Në marrëdhënie cdo totale treguar ....
                Przemo, co miałeś na myśli?

                https://translate.google.pl/#auto/pl...e%20treguar%20....
                Załączone pliki
                Sowizdrzał
                KTM 750 6T
                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                Komentarz


                  #9
                  hmmm... Mariolka! trzymam za .... słowo!

                  Sowizdrzał - jeżeli myślisz o tym samym co ja myślę ...... Ty świntuchu!

                  Komentarz


                    #10
                    Podziwiam waszą wyprawę i poniekąd zazdroszczę takich chwil.Masz może opis wyprawy po polsku?

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Łukasz Zobacz posta
                      Podziwiam waszą wyprawę i poniekąd zazdroszczę takich chwil.Masz może opis wyprawy po polsku?
                      Niestety opis tylko po angielsku, może kolejny zrobimy dwujęzyczny skoro jest zainteresowanie ale z braku czasu pisaliśmy po angielsku żeby nie pisać dwa razy w nadziei że w Polsce coraz więcej osób zna ten język.
                      Może to nie to samo ale można skorzystać z google translate.

                      Komentarz


                        #12
                        no można i gogle translatora.Ale to już nie to co w naszym narzeczu

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X