Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wysoczyzna ElblÄ…ska na dziko ;)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wysoczyzna ElblÄ…ska na dziko ;)

    Tęsknie wypatrując wiosny przeglądałem sobie zdjęcia z zeszłorocznych, off-raod'owych wypadów na Wysoczyznę Elbląską. Razem z bratem wybieramy się tam co najmniej dwa razy w roku, na naszych niezawodnych maszynach (Brat na pięknym BMW R80GS a ja oczywiście na Tereni . Przepiękne dukty leśne i polne ścieżki prowadzące wzdłuż strumyczków i pagórków, w okolicy świetnie zorganizowany tor motocrossowy Jelenia Dolina, a dla miłośników asfaltu nowiutka i gładziutka droga wzdłuż Zalewu Wiślanego ze świetnymi zakrętami. Dla każdego coś dobrego Szczerze polecam! Zdjęć mam mało bo raczej skupiamy się na jeździe niż na fotografowaniu ale na wiosnę postaram się porobić więcej porządnych fotek z tych okolic. Jeżeli ktoś ma coś od siebie to proszę wrzucać. Pozdro!
    PA040283.jpgPA040285.jpgPA040286.jpgPA040292.jpgPA040291.jpgPA040301.jpgP6070251.jpgP6070256 (1).jpgP6070253.jpgP6070258.jpgPA040262.jpgPA040276.jpgPA040263.jpgPA040309.jpgPA040305.jpgPA040303.jpg

    #2
    Moje okolice, dzięki za reklamę Faktycznie fajnie tam polatać, Robkrie swego czasu również zachwalał te tereny.
    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

    Komentarz


      #3
      https://youtu.be/sCuu_whSWdA ))

      Komentarz


        #4
        macie jakieś ślady z takich wycieczek?
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
            macie jakieś ślady z takich wycieczek?
            Wrzucam taką bardzo poglądową mapkę bo nie mamy ustalonych tras. Po prostu wjeżdżamy w las i jedziemy tam gdzie nam się bardziej podoba, nie wiedząc dokąd dana ścieżka nas zaprowadzi. Czasami się tak zakręcamy, że wyjeżdżamy w to samo miejsce, tylko inną drogą
            Zrzut ekranu 2016-03-15 (godz. 08.57.00).jpg

            Beniamin to może kiedyś pośmigamy razem, pewnie znasz wiele ciekawych ścieżek.

            Boncki90 widzę, że wytropiłeś mój film na YT

            Komentarz


              #7
              No to ciekawie tam macie, u mnie to coraz więcej szlabanów w lesie i te zielone ku..wy się kręcą non stop. Pilnują żeby tiry dobrze woziły drzewo.
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                No to ciekawie tam macie, u mnie to coraz więcej szlabanów w lesie i te zielone ku..wy się kręcą non stop. Pilnują żeby tiry dobrze woziły drzewo.
                A myślisz, że u nas jak? Szlabanów więcej niż grzybów po deszczu. Ale ja się tam nimi za bardzo nie przejmuję. Jak trzeba to i przez rów z wodą przejadę żeby szlaban ominąć Może nie powinienem o tym mówić na forum ale w sumie to nic złego nie robię. Jeżdżę głównie po i tak wyjeżdżonych szlakach, nie niszczę przyrody i nie podpalam lasów a przy ludziach zawsze zwalniam do minimum. Każdy, komu się to nie podoba ma telefon i może zadzwonić po policję. Nie mam nic przeciwko. Raz tylko straż graniczna za mną wyskoczyła to przeprosiłem, wyraziłem skruchę i skończyło się na pouczeniu Wystarczy uszanować to, że nie powinniśmy tam jeździć i nie kozaczyć jak ktoś zwróci uwagę tylko przeprosić

                Komentarz


                  #9
                  No niestety nie zawsze... Wszędzie znajdą się kutwy. Chociaż ja z moimi leśnikami żyję dobrze
                  Ale nie ma co znowu drążyć tematu.

                  - - - Zaktualizowano - - -

                  Okolica fajna.
                  Benek już mnie namawiał nie raz na odwiedziny
                  ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                  Komentarz


                    #10
                    Zamieszczone przez giani Zobacz posta
                    No niestety nie zawsze... Wszędzie znajdą się kutwy. Chociaż ja z moimi leśnikami żyję dobrze
                    Ale nie ma co znowu drążyć tematu.

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    Okolica fajna.
                    Benek już mnie namawiał nie raz na odwiedziny
                    No to nie zastanawiaj się dłużej tylko skorzystaj z zaproszenia jeden dzień na Wysoczyźnie Elbląskiej z krótkim wypadem na Mierzeję Wiślaną a drugi dzień (albo i dwa dni) na Kaszubach. Zapewniam, że nie będziesz żałował

                    - - - Zaktualizowano - - -

                    BTW, Beniamin w Suchaczu stoi ładny KTM 950 za wydaje się rozsądne pieniądze. Wiesz coś o nim? Może znasz gościa. Marzy mi się taki
                    OLX.pl to darmowe ogłoszenia lokalne w kategoriach: Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Rolnictwo, Zwierzęta. Dla Dzieci, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i Firmy. Szybko znajdziesz tu ciekawe ogłoszenia i łatwo skontaktujesz się z ogłoszeniodawcą. Na OLX.pl czeka na Ciebie m.in. praca biurowa, mieszkania, pokoje, samochody. Jeśli chcesz coś sprzedać - w prosty sposób dodasz ogłoszenia. Chcesz coś kupić - tutaj znajdziesz ciekawe okazje, taniej niż w sklepie. A wszystkie te ogłoszenia bez konieczności zakładania konta. Sprzedawaj po sąsiedzku na OLX.pl
                    Ostatnio edytowany przez Szychu; 3952.

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez Szychu Zobacz posta
                      BTW, Beniamin w Suchaczu stoi ładny KTM 950 za wydaje się rozsądne pieniądze. Wiesz coś o nim? Może znasz gościa. Marzy mi się taki
                      http://olx.pl/oferta/ktm-950-adventu...tml#55479c9d01
                      to strucel jest, przemalowany 950 srebrny na pomarańczowy 2003 rok, no chyba że za 14 tys to jeszcze się opłaca.

                      My planujemy majówkę ok 4- 5 dni na kszubach w tym roku więc najwyżej będę dawał znać, do Radzia mamy tez zajechać a wiadomo Benek też ma blisko
                      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                      sigpic

                      Komentarz


                        #12
                        Junak, strucel??? jak to KTM i strucel!!??
                        ByleÅ› w jego posiadaniu??!!!

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                          Junak, strucel??? jak to KTM i strucel!!??
                          ByleÅ› w jego posiadaniu??!!!
                          Strucel to niestety ale najczęściej ofiara wiejskiego matadora albo druciarza w PL.
                          Nie, nie byłem, ale po zdjęciach widać że nawet nie ma sensu go oglądać. Juz na innym forum się goście i niego pytali.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #14
                            PA040285.jpg
                            Tenerka wcześniej była w Mrągowie, parę razy widywałem ją na różnych imprezach.

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              My planujemy majówkę ok 4- 5 dni na kszubach w tym roku więc najwyżej będę dawał znać, do Radzia mamy tez zajechać a wiadomo Benek też ma blisko
                              Napisz na priv lub na forum jak będziecie jechać. Jeśli mogę i jeśli czas mi pozwoli to chętnie się dołączę. Chciałbym w tym roku odwiedzić Borne Sulinowo i spędzić czas w stylu chłopaków ze wcześniejszej relacji na forum


                              - - - Zaktualizowano - - -

                              Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                              Tenerka wcześniej była w Mrągowie, parę razy widywałem ją na różnych imprezach.
                              Bardzo możliwe zważywszy na fakt, że w 2014 kupiłem ją pod Mrągowem

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X