Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bieszczady 2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Bieszczady 2016

    Witam niedziela obfitowała w wypad, co prawda krótki w Bieszczady. Był zamiar robić dużą pętlę, jednak ograniczenia czasowe nie pozwoliły. Mimo wszystko trochę bieszczadzkiego powietrza wpadło do silnika. Zdjęć jest niewiele ale zawsze to coś. Pozdrawiam.
    Załączone pliki

    #2
    Co to za frędzel się z wami pałętał?
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      ładny czopek prawda?. Zróżnicowanie motocykli-prawda było spore, jednak to też fajna sprawa jak pomyka z każdej stajni inne moto, przynajmniej jest kolorowo na trasie i harmonia dźwięków od ćwierkotu enduro, jazgotu plastika oraz gangu czopka. Czekamy do weekendu i dalej jazda...

      Komentarz


        #4
        Jak znów się będziecie włóczyć po biesach to zawitajcie do mnie.
        Im GORZEJ tym LEPIEJ.
        Nikt nie mówił że będzie letko.

        Komentarz


          #5
          Ok w jakiej miejscowości zamieszkujesz???

          Komentarz


            #6
            rajskie
            Im GORZEJ tym LEPIEJ.
            Nikt nie mówił że będzie letko.

            Komentarz


              #7
              OK. Za niedługo (oczywiście dam znać) będziemy w Arłamowie. Pozdrawiam.

              Komentarz


                #8
                Też w niedzielę swoją Tereskę przegoniłem po okolicach Komańczy. Szukałem z mapą coś poza asfaltem, ale w pojedynkę w teren jakoś tak dupowato.
                Pozdrawiam

                Komentarz


                  #9
                  Jak będziesz w okolicach Strzyżowa daj znać wyjadę na spotkanie Pozdrawiam.

                  Komentarz


                    #10
                    OK. Jak będę planował jakiś wyjazd dam znać. Mam w naszym terenie parę fajnych trasek przygotowanych, niekoniecznie daleko, gdyż obowiązki nie pozwalają. Poza tym, dobrze czasem wymienić uwagi na temat naszych moto.
                    Pozdrawiam Krzysiek

                    Komentarz


                      #11
                      Jasna sprawa, pozdrawiam.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X