Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rajd po plaży

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Rajd po plaży

    Dzisiaj z kumplem urządziliśmy mały rajd po plaży. Tym którzy nie próbowali to szczerze polecam - coś nie spotykanego Zdjęć może niewiele gdyż nie zabrałem aparatu bo wszystko wyszło spontanicznie. Te nieliczne zrobione telefonem.. wrażenia z jazdy bezcenne

    p.s.
    zwróćcie uwagę na opony, w jednym kostka w drugim szosa - piasek po deszczu tak ubity że obie wersje się sprawdziły.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez yaraso; 21.
    sigpic

    #2
    ja też na to czekam ale pewnie w sezonie nie będzie takich pustek na plażach, ja by co to będę się odzywał na urlopie
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Zabawa super,pamiętaj tylko o porządnym opłukaniu tereski po plażowaniu bo rdzewieje na potęgę od tej soli
      Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
      Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
        ja też na to czekam ale pewnie w sezonie nie będzie takich pustek na plażach, ja by co to będę się odzywał na urlopie
        Zawsze znajdą się tereny "bez kocyków" Najlepiej po deszczu, wczesną wiosną lub jesienią. Zapraszam
        sigpic

        Komentarz

        Pracuję...
        X