Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Xtzclub 13-15.05.2022 Solec nad Wisłą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Ankieta nie potrzebna, wystarczy że zdecydujemy jaki termin lepszy. Jakieś tam latarnie czy inne ge..we wypady mogą się nałożyć, prawda Junak ??
    tu link do kwatery:
    Agroturystyka w Kotlinie Kłodzkiej. Noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami. Domowe jedzenie z własnych i lokalnych produktów. Spokój, cisza i czyste powietrze.


    a tu przypomnienie dla tych co byli:


    dopytam czy Bandit nadal oferuje przelot po swoich rejonach, jeśli tak to będę naciskał by nas poprowadził w sobotę rano.

    - - - Zaktualizowano - - -

    Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
    Dobrze, w takim razie proszę o wybranie demokratycznie jednego z dwóch podanych terminów. Czas do 15.12.2021. START!
    Junak, wyróżnienie na stronie by sie przydało.

    Komentarz


      #32
      co się pytać, sam wybierz datę i tyle , a reszcie będzie pasować lub nie ( nie wszystkim dogodzisz) ustalone weekendy się nie spisały więc po prostu koniec z demokracją ... ja tak właśnie zrobię na jesienny. a do latarenki się nie czepiaj bo własnie planuje w ten sam weekend zrobić nasz zlot

      Komentarz


        #33
        Panowie a może Wilkasy jakoś pod koniec kwietnia.Macie jakieś namiary na ten ośrodek?

        - - - Zaktualizowano - - -

        https://www.resortniegocin.pl/ wyslalem zapytanie o koszty.

        Komentarz


          #34
          Co do miejsca i czasu ja się dostosuje
          Co do szczepionki to tradycyjnie przywiozę i będzie szczepienie [emoji3517][emoji16]


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


            #35
            Trusek nie pchaj łap w szprychy, Wilkasy zawsze będą mile widziane i zrobimy sobie tam dodatkowe spotkanko, w tzw. międzyczasie.
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #36
              Jak się podejmuje to niech bierze ���� fajnie będzie wrócić do osady AZS i powspominać.

              Komentarz


                #37
                Narazie zadałem Pytanie czekam na odpowiedź wybierzemy najlepsze oferty. I tak to forum dogorywa i stara ekipa pojedzie wszędzie. Panowie szukajcie pytajcie sie zawsze coś innego.

                - - - Zaktualizowano - - -

                Benedykt w jakim kuerwa międzyczasie hehe jak tu 2 razy w roku nie idzie się spotkać hehe.
                Ostatnio edytowany przez Trusek; 41.

                Komentarz


                  #38
                  Panu dostalem odp.Panie Mariuszu, dziękuję bardzo wiadomość. Pragnę poinformować, iz koszt zakwaterowania w piętrowych domkach Brzeginka ( https://www.resortniegocin.pl/zakwat...omki-brzeginka)
                  wraz z wyżywieniem HB to koszt 124 zł brutto/os.
                  W trakcie pobytu możemy zroganizować Państwu ognisko oraz rejs statkiem.

                  Komentarz


                    #39
                    Ja też wolał bym Wilkasy ale pytanie kto się tego podejmie?
                    Wiem że teraz wszystko można zdalnie nawet je.ąć komuś podobno
                    Ale widzę że jednak warunki lokalowe lepsze są na południu ale za to trasy lepsze na mazurach.
                    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                    sigpic

                    Komentarz


                      #40
                      Zlot Xtzclub 2022 gdzie i kiedy.

                      Mi wsio ryba gdzie
                      Który chętny organizować ten decyduje gdzie
                      Na zachętę powiem ze jak ten rok ogarną inni to ja zrobie w następnym


                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                        #41
                        Trasy mile widziane ale żeby jakieś miejsca do spania były na parterze
                        "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                        Komentarz


                          #42
                          Junak, trasy w Paszkowie były lepsze niż na mazurach bo góry. Trusek dawaj te Wilkasy.

                          Komentarz


                            #43
                            Ładne to jezioro w wilkasach

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez ducze15 Zobacz posta
                              Ładne to jezioro w wilkasach
                              podobno
                              Ostatnio edytowany przez Pablo1972; 3434.

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez Pablo1972 Zobacz posta
                                Junak, trasy w Paszkowie były lepsze niż na mazurach bo góry.
                                Właśnie nie, w górach nie pojeździsz jak na Mazurach, nie chce jeździć na jedynce cały dzień.
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X