Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MOTO-PIKNIK w Kazimierzu koło Łodzi, 10/11 lipca 2010

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    MOTO-PIKNIK w Kazimierzu koło Łodzi, 10/11 lipca 2010

    Łódź i okolice,

    10/11 lipca tego roku po raz kolejny organizowany bedzie Moto-Piknik w Kazimierzu nad Nerem, jakies 20km od centrum Łodzi.


    wjazd 30 zl, w tym zapewnione jest ubezpieczenie, pole na namiot i browar, mozliwe ze bedzie tez kielbasa, ale tego jeszcze na 100% nie wiadomo. W Sobote wieczorem ma byc pewna atrakcja, ale nie znam zbyt wiele szczegolow

    Impreza jest idealną okazją do spotkania się uczestników forum z okolic Łodzi.
    Ktoś chętny?

    #2
    No i chętnych było brak.....i dobrze.
    Jako, że dysponowałem pewną ilością sobotniego czasu wybrałem się we wskazane miejsce w którym zastałem padakę totalna!
    Wszystkiego może z 15 motocykli, rolbar ze złotym trunkiem i kilku podchmielonych jegomości.
    Widząc takie atrakcje oddaliłem się w kierunku zachodzącego słońca.

    Komentarz


      #3
      Ja to widzę już coraz bardziej że na zloty takie czy inne to bez swojej ekipy nie ma co jechać bo albo ludzie nie piją w ogóle albo piją tyle że nie można się z nimi dogadać
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz

      Pracuję...
      X