Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Nie ma.co pierdlolic Tylko się zapisywać na zlot jak nie to odnim wywala z forum ??

    Komentarz


      #32
      Nie no na spokojnie,
      siedlar się nie udziela ale to nie znaczy że zlotu/spotkania nie będzie,
      cierpliwości, zobaczymy jaka stara wiara jeszcze siedzi na forum, bo na młodszych to już dawno przestałem liczyć, im tylko fb i tiktoki we łbie.
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #33
        Damy rade, ja 2-3 dni po zlocie chce polatać w tamtych rejonach

        Komentarz


          #34
          Spokojnie ,ja też się wybieram

          Komentarz


            #35
            Jarek to dopisuj się do listy, ja po tobie.
            "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

            Komentarz


              #36
              Może i ja zajadę tam...

              Komentarz


                #37
                Ja w tym roku ruszam na zlot w środę i mam zamiar jechać TETem zachodnią częścią , bez spiny na luzie ile dam rade to dam, noclegi z Bookig , na powrót tez przeznaczam 2-3 dni i też TET.
                jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam, jak ktoś woli namiot to nie widzę problemu

                Komentarz


                  #38
                  Tomek uważaj na piachy ? i lepsza agroturystyka niż booking

                  Komentarz


                    #39
                    Agro to ja mam na co dzień

                    Komentarz


                      #40
                      Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                      Rozmawiałem z siedlarem w sprawie zlotu, da znać pod koniec maja z terminem, wiem że można więcej zaplanować jeśli zna się termin o wiele wcześniej ale ośrodki odżyły po covidzie i teraz chcą od razu wpłaty na gotowo razem z rezerwacją terminu, por prostu będzie szybka akcja, kto śledzi forum i będzie chciał przyjechać na pewno będzie wiedział co i jak oraz gdzie.
                      Jesli termin 23-25 zostanie to niestety nie dam rady ale jakby się zmienił to i ja dołączę do zacnego grona.
                      secretgarage.pl

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                        Agro to ja mam na co dzień
                        He He
                        Właśnie miałem pisać że nie wie co mówi
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #42
                          Wie co mówi, szukanie na tecie przez booking to niepotrzebnie wydana kasa, mapy google i szukasz. Booking to mam służbowo.

                          Komentarz


                            #43
                            Ale ja chce drogo, ma być spa a potem cyganie przygrywający do szampana , rano wypasione śniadanie do łóżka HI He Ha

                            Komentarz


                              #44
                              Obczaiłem oferty na Gogle i trochę tego jest, może skorzystam

                              Komentarz


                                #45
                                Chciałbym się zapytać,jaki jest konkretny termin ?

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X