Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot wiosna 2023 Zarzecze 23-25.06.2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #76
    Może i dobrze ze przyjeżdza co raz mniej przypadkowych osób.Powinniśmy pomyśleć nad sensem istnienia forum w istniejącej formie,tzn.ograniczenia się na starych posiadaczych XTZ .Powinniśmy podjąć próbę zaproszenia do naszej specyficznej grupy nowych użytkowników.Wiem że spotykamy się po za forum ,mamy do siebie telefony,e maile ,facebooki ,czasem przypadkiem spotykamy się na żywo.
    Do Ojców Założycieli może słowo na niedzielę.
    Z forumowym pozdrowieniem

    Komentarz


      #77
      Zamieszczone przez Pawloo78 Zobacz posta

      jakich wspomagaczy??...ty masz się tam upajać pięknem natury... PS. Piękna trawka do przeorania...heheheheh 😉
      Chłopie ani nie pacz na ta trawa

      Komentarz


        #78
        Zamieszczone przez znikopis Zobacz posta
        Może i dobrze ze przyjeżdza co raz mniej przypadkowych osób.Powinniśmy pomyśleć nad sensem istnienia forum w istniejącej formie,tzn.ograniczenia się na starych posiadaczych XTZ .Powinniśmy podjąć próbę zaproszenia do naszej specyficznej grupy nowych użytkowników.Wiem że spotykamy się po za forum ,mamy do siebie telefony,e maile ,facebooki ,czasem przypadkiem spotykamy się na żywo.
        Do Ojców Założycieli może słowo na niedzielę.
        Z forumowym pozdrowieniem
        Sam sobie na wszystko odpowiedziałeś. Kto będzie wchodził na forum xtz bez xtz w dzisiejszych czasach. Niestety większość forów upada taka kolej rzeczy. Tak sobie myślę, że jak już się cała reszta pokłóci fejsbuki insta itp o kasę i to padnie to wszyscy wrócą na fora

        Komentarz


          #79
          To się nazywa grupa trzymająca władzę
          zlotów masz w kalendarzu cała masa, a to jest spotkanie forumowe
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #80
            Junak ma racje zlotów jak mrówków są pospolite i powszechne - a spotkanie forumowe to inna jakość to styl i elegancja to jakość sama w sobie, ehhh co wam tu będę pisał sami wiecie rozumiecie cholera czemu tylko jeden ematikon działa!!!!

            Komentarz


              #81
              Wstępnie jedzonko na piatek w postaci grochówki już zamówione do tego będzie buła na głowę zamówiona w piekarni. Na sobotę mam zamówione: po dwie kiełbasy i dwie kaszanki na głowę i chleb, który odbiorę świeży z piekarni żebyście nie kupowali tego lepionego gówna po żabkach i innych takich. Cebula i inne dodatki w postaci ketchupów, musztard też kupię. Rozliczymy się za wszystko na miejscu. Obiad na trasie w sobotę, wstępnie śniadania we własnym zakresie. Czekam jeszcze na odpowiedź z ośrodka sąsiadującego czy będą w stanie zrobić nam chociaż śniadania na sobotę i niedziele zobaczymy co odpiszą. Gdyby ktoś miał jakieś indywidualne życzenia dawać znać ogarnie się, ja nie lubię po rozładunku jeździć za browarami i innymi takimi także możemy to załatwić sprytniej. Jeśli ktoś chce złożyć zamówienie na wódeczkę, piwko itp pisać na PW załatwi się. Będę mógł wcześniej kupić i już zmrozić. Jeśli będą chętni na browary dawać znać to może wezmę po prostu dwie skrzynki i po temacie. Pzdr
              Ostatnio edytowany przez siedlar; 193.

              Komentarz


                #82
                Z racji tego że będę jechał 3 dni po wertepach nie zabieram do tego mojego, jak byś załatwił to wasze to było by git

                Komentarz


                  #83
                  a ja tak nieśmiało zapytam , kierowniku złoty... z racji tego że jest nas na liście tyle i jest ...dużo , nie dużo ... czy mamy tam jakąś miejscówkę na popijawę ...nocnego marka(Fiałę) z głośnikiem i twój wystrzałowy garnek...hehehe . właściwie już lato ...ciepło ...po domkach chyba nie będziemy się gnieździć , tak widać na fotach , że tam raczej miejsca na zewnątrz do biesiadowania brak , no i jeszcze pisałeś że sąsiedztwo czujne, nadgorliwe i się bawi w sygnalistów...???
                  Pytanie nr 2.... z racji tego że chyba po myśli mojej , żonka prawdopodobnie dostanie wolne , więc może nawet dzień wcześniej wystartuje sobie na 2 etapy ... od której można się meldować???

                  Komentarz


                    #84
                    PS. teraz zakumałem , że pisałeś coś o jakieś wiacie po sąsiedzku , czy coś ...hehehe
                    aha , i ogólnie z tym piwem nie taki zły pomysł ...tak jak ostatnio ja we Wielonku zorganizowałem 2 krzynki ... myślę że się sprawdziło , a jak komuś mało do się bujnie do biedry...heheheh

                    Komentarz


                      #85
                      Siedlar może by beczkę piwka ogarnąć beż pierdolenia się woda we własnym zakresie.

                      Komentarz


                        #86
                        Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta
                        Z racji tego że będę jechał 3 dni po wertepach nie zabieram do tego mojego, jak byś załatwił to wasze to było by git
                        Zmiana planów coś tam wezmę w bukłaku .
                        Paweł to weź jeszcze jeden dzień wolnego i jedziesz z nami

                        Komentarz


                          #87
                          Z beczką piwa więcej kłopotów, 2 kratki myślę spokojnie starczą, fiała teraz nie pije przecież
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            #88
                            Zamieszczone przez Tomek2071 Zobacz posta

                            Zmiana planów coś tam wezmę w bukłaku .
                            Paweł to weź jeszcze jeden dzień wolnego i jedziesz z nami
                            nie da rady więcej z wolnym...tylko dostałem piątek ( już urlopy wakacyjne itp...okrojony skład w firmie i zaraz jeszcze ja na urlop) , w czwartek mogę też tylko po pracy wystartować..

                            Dokładnie jak Junak pisze... jak by było na miejscu do biesiadowania ,to co innego... a tak się bujaj z beczka , nalewakiem i gazem ...

                            Komentarz


                              #89
                              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                              Z beczką piwa więcej kłopotów, 2 kratki myślę spokojnie starczą, fiała teraz nie pije przecież
                              ???????? Fiała nie pije??????? .....to jak żyje????

                              Komentarz


                                #90
                                W Żywcu wypadało by się żywca napić , ale to co jest w sklepach to straszny sikacz , chyba ze jakieś okolicznościowe mają na miejscu

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X