Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zlot Tenere- Jesenice 17-19.06.2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    1. advradek + plecak = domek
    2. King Of Snake + plecak = domek
    3. Banan + plecak = domek
    4. Blyshkrik = domek
    5. Ziut + plecak = domek
    6. Jarek11 + plecak=domek 3 osob
    7. Kojega = domek
    8. Kaytec + plecak = domek
    9. Laguna = domek
    10. Kamilltee = domek
    11. Marcinjunak = domek
    12. dex + plecak = domek
    13. LukaSS = domek
    14 mario = domek mam nadzieje że wreszcie wasze mordy zobacze

    Komentarz


      #32
      A co z tą ilością motocykli dla CTV? Ja zdeklarować się nie mogę, jak by co to na glebie w jakimś domku ktoś mnie przewaletuję.
      Ostatnio edytowany przez kowal73; 528. Powód: cóś
      podrozemotocyklowe.com

      Komentarz


        #33
        Usunięte na żądanie użytkownika

        Komentarz


          #34
          Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
          A co z tą ilością motocykli dla CTV? Ja zdeklarować się nie mogę, jak by co to na glebie w jakimś domku ktoś mnie przewaletuję.
          Zobacz sobie temat o zlocie 2010, moim zdaniem spokojnie było ponad 50 motocykli na stałe a przewinęło się jeszcze więcej bez noclegu. Teraz jest o wiele dalej wiec ja bym wstępnie powiedział że 30 motocykli to będzie max ale obym się mylił i motocykli będzie więcej.
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
            1. advradek + plecak = domek
            2. King Of Snake + plecak = domek
            3. Banan + plecak = domek
            4. Blyshkrik = domek
            5. Ziut + plecak = domek
            6. Jarek11 + plecak=domek 3 osob
            7. Kojega = domek
            8. Kaytec + plecak = domek
            9. Laguna = domek
            10. Kamilltee = domek
            11. Marcinjunak = domek
            12. dex + plecak = domek
            13. LukaSS = domek
            14 mario = domek mam nadzieje że wreszcie wasze mordy zobacze
            15 DominikK - moze mie ktos przygarnie, bo caly domek dla jednego to szkoda :-)
            Mario, to jak lecimy?

            Komentarz


              #36
              Kolego DominikK Zbieramy ilość chętnych, a następnie zamówimy domki
              np. Chętnych 35 osób. Więc 8 domków 4 osobowych i jeden 3 osobowy.
              Tak to będzie wyglądać chyba że ktoś chce mieć domek dla siebie to niech daje cynk

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez Kojega Zobacz posta
                Kolego DominikK Zbieramy ilość chętnych, a następnie zamówimy domki
                np. Chętnych 35 osób. Więc 8 domków 4 osobowych i jeden 3 osobowy.
                Tak to będzie wyglądać chyba że ktoś chce mieć domek dla siebie to niech daje cynk
                Dobrze gadasz.
                Myślę, że przy tym poziomie ceny za domek nawet jak część nie dojedzie to masakry finansowej nie będzie;-)

                Komentarz


                  #38
                  ktoś będzie jechał przez jelenią górę?
                  dirtier, happier

                  www.facebook.com/dalekadroga

                  Komentarz


                    #39
                    Tak, ja. Jak o 5 z Olsztyna wyjadę to gdzieś na 14 nastą w Jeleniej Górze bym był. Oczywiście mowa o Piątku. Ale nie wiem jak z ekipą z WM czy będziemy jechać razem czy nie. Zobaczymy, jeszcze za wcześnie żeby coś mówić. Pozdrawiam.

                    Komentarz


                      #40
                      my bierzemy domek tylko ze względu na suszenie ciuchów, namiot w rezerwie bedzie

                      jeszcze raz składam propozycję wyjazdu 15 z centrum Polski, nocleg 15/16 gdzieś w górach (GDZIE), 16 zwiedzanie fortyfikacji i innych atrakcji (WG MAPY) i wole szuterki, nocleg 16/17 w Pradze, 17 zwiedzanie Pragi i przelot na zlotowisko

                      Aby nie śmiecić tutaj, chetni prosze na prv, na pewno przed wyjazdem opublikujemy szczegółową trasę
                      ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                      FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                      Komentarz


                        #41
                        Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                        my bierzemy domek tylko ze względu na suszenie ciuchów, namiot w rezerwie bedzie

                        jeszcze raz składam propozycję wyjazdu 15 z centrum Polski, nocleg 15/16 gdzieś w górach (GDZIE), 16 zwiedzanie fortyfikacji i innych atrakcji (WG MAPY) i wole szuterki, nocleg 16/17 w Pradze, 17 zwiedzanie Pragi i przelot na zlotowisko

                        Aby nie śmiecić tutaj, chetni prosze na prv, na pewno przed wyjazdem opublikujemy szczegółową trasę
                        To może lepiej wystartować w czwartek z rana, dolecieć przed pragę, nocleg i na piątek zwiedzanie pragi i dojazd na zlot, bo w środę startować to kupe dni wolnych trzeba brać w pracy. No chyba że atrakcje będą na prawdę porządne to bym się zastanawiał.
                        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                        sigpic

                        Komentarz


                          #42
                          sprawa jest prosta - ja jeden dzień zwiedzam fortyfikacje czeskie:
                          albo będzie to czwartek (czyli wg planu powyżej)
                          albo piątek i olewam zwiedzanie Pragi którą znam

                          atrakcje są porzadne ale dla tych co lubią fortyfikacje - podziemne kolejki elektryczne działające, w pełni wyposazone stanowiska, grupy forteczne podobne do Linii Maginota

                          mnie nie rajcuje lecieć 1000 km tylko po to by się nachlać i wrócić ja po drodze zwiedzam
                          ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                          FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                          Komentarz


                            #43
                            Kamil nie tyle może żeby się nachlać, ale spotkać się i zintegrować. Jeżeli chodzi o zwiedzanie to powiem ci że fortyfikacje np. mnie nie za bardzo interesuję ale na pewno muszę Pragę zwiedzić, bo jeszcze nie byłem.

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez kamilltee Zobacz posta
                              sprawa jest prosta - ja jeden dzień zwiedzam fortyfikacje czeskie:
                              albo będzie to czwartek (czyli wg planu powyżej)
                              albo piątek i olewam zwiedzanie Pragi którą znam

                              atrakcje są porzadne ale dla tych co lubią fortyfikacje - podziemne kolejki elektryczne działające, w pełni wyposazone stanowiska, grupy forteczne podobne do Linii Maginota

                              mnie nie rajcuje lecieć 1000 km tylko po to by się nachlać i wrócić ja po drodze zwiedzam
                              No dobra przekonałeś mnie , proponował bym wstępny plan,
                              środa z samego rana - wyjazd z wawy, droga jak najkrócej w góry do czechów żeby zanocować jak najbliżej fortyfikacji,
                              czwartek - zwiedzanie bunkrów i czegoś tam jeszcze wg planu, nocleg bym proponował w tym samym miejscu czyli w czechach albo bliżej pragi ale może być drożej
                              piątek rano - start do pragi lub od razu zwiedzanie pragi bo ja też tam jeszcze nigdy nie byłem a podobno jest co oglądać, po zwiedzaniu start na zlot
                              piątek wieczór - piwo ze zlotowiczami i bliższa integracja w domkach
                              sobota - czas na konsumpcje i zabawy zlotowe do nocy
                              niedziela - powrót do wawy, wolał bym na raz ale dostosuje się do ekipy z którą będę jechał
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                #45
                                Junak - dokładnie taki mam plan !
                                dodam, że nie chcę Was pacyfikować tylko fortyfikacjami, - pisałem o tym tu http://xtzclub.pl/threads/1461-Zlot-...11-kiedy/page3

                                mapa atrakcji technicznych:

                                << http://www.technickepamatky.com/asp/...2&id=undefined

                                mapa CZ z atrakcjami różnymi (pamiatki techniczne)
                                małe klik na pinezke, tam strzałeczkę "na karty->" i przenosi nas na stronę katalogową obiekty z koodynatami GPS i katalogiem zdjęć z różnych okresów>>
                                ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                                FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X