Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Browarzenie przy Tenerze - marzec, Poznań

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Browarzenie przy Tenerze - marzec, Poznań

    Hej.
    Jako ze lutowe spotkanko nam nie wypalilo, proponuje 20 marca (niedziela), godzina i miejsce do ustalenia.
    Niestety jest to jedyny termin, ktory mi odpowiada w tym miesiacu mam nadzieje ze przypasuje... Mysle ze mozna by pogadac o planach wyjazdowych na najblizsze miesiace (zlot adv, rajd paluk) oraz umowic sie na jakies smiganie jak pogoda dopisze...
    Mam nadzieje ze bedzie kilka osob chetnych
    Pozdrawiam

    PS nr tel wyslijmy sobie na pw w razie czego albo wpiszmy w tym temacie, bo ja tylko do nemeta mam namiary
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    pasi, wpisuje w kalendarz. mam nadzieje ze tym razem mniej ludzi odpadnie a i pogoda bedzie dogodniejsza na plenerek
    lr-lr-saab-xtz

    Komentarz


      #3
      No, to gitarrra, moj nr masz w razie czego, tylko godzine i miejsce trzeba ustalic...
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        jak z jezdzeniem to by pewnie trzeba wystartowac jakos 15-16 zanim sie sciemni, a jak sie juz sciemni to gdzies zajechac. nie wiem jak Wam ale mi ciagle i przy kazdej okazji chodzi grill po glowie, zawsze mozna go zrobic gdzies w plenerze
        lr-lr-saab-xtz

        Komentarz


          #5
          Ja nie wiem czy bede mial juz tereske w poznaniu, myslalem raczej o browarzeniu na jazde umowimy sie innym razem....
          Enduro nie klęka
          R 1100 GS '99 - limonka
          Pajero 3.2 DiD '03

          Komentarz


            #6
            Moze umowimy sie na MTP, jest motoshow, na pawilonie 3 bedzie stoisko motocyklowe.... dajcie znac jak pasuje, moznaby oblookac co tam bedzie i potem ew. skoczyc na piwko...
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              #7
              Witajcie,
              chętnie dołączyłbym do browarka ale niestety akurat w terminie 20.03 będę poza granicami Poznania
              No ale myślę że jakiś wyskok weekendowy albo chociaż 1-dniowy można by było zaplanować w najbliższym czasie? Co wy na to ? Troszkę trzeba rozruszać Tenerowców z Poznania i okolic

              Komentarz


                #8
                ja sie tam ciagle ruszam ) i o ile 19 mam jakia imprezke 4x4 to 20 bym chetnie platal w jakies off...
                lr-lr-saab-xtz

                Komentarz


                  #9
                  I jak tam, damy rade w niedziele sie spotkac...?
                  Enduro nie klęka
                  R 1100 GS '99 - limonka
                  Pajero 3.2 DiD '03

                  Komentarz


                    #10
                    mysle ze tak, co prawda bym sie gdzies przejechal takze, ale mozemy sie spotkac na targach
                    lr-lr-saab-xtz

                    Komentarz


                      #11
                      ok bede dzwonil do ciebie w sobote albo niedziele
                      Enduro nie klęka
                      R 1100 GS '99 - limonka
                      Pajero 3.2 DiD '03

                      Komentarz


                        #12
                        w sobote jestem caly dzien w terenie i pewnie nocne ognisko nad warta z libacyjka i nocowaniem w plenerze... ale dzwon.
                        lr-lr-saab-xtz

                        Komentarz


                          #13
                          moj nr 505176727, bede od 11 dostepny na miescie
                          Enduro nie klęka
                          R 1100 GS '99 - limonka
                          Pajero 3.2 DiD '03

                          Komentarz


                            #14
                            Hej no ja niestety nie dam rady do was dołączyć tym razem. Tereska jeszcze u mnie w pewnym sensie w rozkładzie ale powoli, powoli zaczynam myśleć o jej składaniu. Tak czy tak pozdrawiam ekipę i życzę udanego spotkania.

                            Komentarz


                              #15
                              No coz - zrobimy w takim razie z Nemetem piffko na miescie, obgadamy pare spraw i tyle W razie jakby sie ktos zdecydowal dzwoncie Bedziemy popoludniu w jakiejs knajpce
                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X