Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wigilia XTZ Club Warszawa 2023

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wigilia XTZ Club Warszawa 2023

    Jak co roku, zapraszam na piwo, gdzieś niedaleko centrum albo niedaleko metra na wigilijny browar w doborowym towarzystwie.
    Termin do ustalenia, ja myślałem o tygodniu od 18.12.2023, powiedzmy 19 lub 20.12
    Godzina jaka Wam pasuje, po 17ej na pewno.
    Wstępnie proponuję lokal w Arkadii Beer Hale, jeśli nie to też się dostosuję do większości ale nie żeby jechać przez całą Warszawę dlatego centrum lub jego okolice wydają się sensownym kompromisem.
    Czekam na odzew przede wszystkich z GTW
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    #2
    ja obstawiam 20 grudnia! ale nie wiem czy nie wolalbym czegos poza centrum handlowym - moze Kufle i Kapsle, Jabeerwocky, albo Cuda na Kiju - tu z widokiem na typowa swiateczna Palme
    Pzdr!
    prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

    Komentarz


      #3
      Ja jestem do 21-22.12 w wawie na robocie także z chęcią się spotkam

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez qpcio Zobacz posta
        ja obstawiam 20 grudnia! ale nie wiem czy nie wolalbym czegos poza centrum handlowym - moze Kufle i Kapsle, Jabeerwocky, albo Cuda na Kiju - tu z widokiem na typowa swiateczna Palme
        Dla mnie OK, dostosuję się.
        Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
        No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
        sigpic

        Komentarz


          #5
          Siema, to w końcu gdzie i ,o ktorej ?

          Komentarz


            #6
            Trusek cos kombinuej jeszcze - niech pisze, mi pasuje i tak i tak
            Pzdr!
            prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

            Komentarz


              #7
              DOBRA JEST
              Spotykamy sie jutro - to jest 20 grudnia 2023 o 18:30 - w: Cuda na Kiju - adres oficjalny to jest Nowy Świat 6/12 (dawne KC PZPR, albo dla młodszych Giełda Papierów Wartościowych) ale wejście jest raczej od Alej Jerozolimskich - w razie czego google pokazuje dobrze.
              Pzdr!
              prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

              Komentarz


                #8
                Ok,jak się nic nie ze....... to będę

                Komentarz

                Pracuję...
                X