Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra w Gietrzwałdzie !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra w Gietrzwałdzie !!!

    UWAGA
    Wiadomość z ostatniej chwili http://rajdkatynski.net/index.php?op...=206&Itemid=43
    Temat założony w celu informacji, każdy sam wybierze, która opcja bardziej odpowiada.
    Uczestnicy MSZY na Jasnej Górze dostali gratis bazar motocyklowy miasto Częstochowa, żenada........

    #2
    Dookoła Gietrzwałdu niezłe szutry są.

    Komentarz


      #3
      Nie mam i nie miałem jakiejś silnej potrzeby aby jeździć motocyklem na msze ale do Gietrzwałdu to mogę w dodatku na przełaj.
      Swoją drogą ciekawe ilu motocyklistów przyjedzie z północnej Polski, Częstochowa wiadomo bardziej w środku niż Gietrzwałd.

      Komentarz


        #4
        Na początek,
        nie jestem ani sympatykiem PIS ani PO ale członkom stowarzyszenia Rajd Katyński należy się krytyka. To było do przewidzenia że ktoś w koncu zacznie walczyć ze stowarzyszeniem RK. Niby RK jest apolityczny ale kiedy J.Kaczyński urządza te swoje kontrowersyjne demonstracje comiesięczne przed pałącem prezydenckim, to oczywiście członkowie RK muszą tam być i afiszować się z poglądami politycznymi. Zepsuli taki fajny zlot.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez PiotreS Zobacz posta
          Na początek,
          nie jestem ani sympatykiem PIS ani PO ale członkom stowarzyszenia Rajd Katyński należy się krytyka. To było do przewidzenia że ktoś w koncu zacznie walczyć ze stowarzyszeniem RK. Niby RK jest apolityczny ale kiedy J.Kaczyński urządza te swoje kontrowersyjne demonstracje comiesięczne przed pałącem prezydenckim, to oczywiście członkowie RK muszą tam być i afiszować się z poglądami politycznymi. Zepsuli taki fajny zlot.
          nie wiem czy zepsuli, bo sami stworzyli to w takiej formule..

          nieważne, nie chcę wszczynać kolejnej dysputy o RK i jego członkach, a także samym zlocie gwiaździstym.
          Ciekaw jestem bardzo, jak wiele osób pojedzie do Gietrzwałdu
          "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
          =>
          Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

          Komentarz


            #6
            Dobry tekst:" Cechą wyróżniającą Jasnogórskie spotkania od innych zlotów motocyklowych, jest zakaz handlu i promocji politycznej. "
            Ostatnio edytowany przez erwinw; 32.
            hominis est errare, insipientis in errore perseverare
            Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

            Komentarz


              #7
              A ja tam jechalem aby sie pomodlic(zawsz jest o co) nie wiem czy te wystepy to dobry pomysl.nikt by nie zbiednial jak by ten jeden dzien nie pochandlowal.ale to jest tylko i wylacznie kazdego z osobna sprawa!

              Komentarz


                #8
                Wywiad z W. Węgrzynem: http://www.youtube.com/watch?v=QYAc2...ayer_embedded# w TV Trwam. Info u źródła.
                --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                Komentarz


                  #9
                  żeby podano temat w innej telewizji to może bym to strawił ale w takiej formie ...wybacz

                  Komentarz


                    #10
                    Oj, nie przesadzaj. Święconej wody się boisz?
                    --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                    Komentarz


                      #11
                      He he he a zawsze o mnie mówią, że jestem mało tolerancyjny
                      Program z W. Węgerzynem mi się podoba, co to za wolność jeśli tylko jedna stacja to pokazuje.
                      Zakładając ten temat miałem na myśli poinformowanie zainteresowanych o zmianie, lecz nie uniknęliśmy obgadania tematu.
                      Co tu dużo pisać, jeździmy na MSZĘ i taka formuła mogła pozostać, ktoś chciał zmienić i się nie udało, organizatorzy pokazali, że mają jaja i zagrali władzom na nosie..

                      Komentarz


                        #12
                        Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                        Dobry tekst:" Cechą wyróżniającą Jasnogórskie spotkania od innych zlotów motocyklowych, jest zakaz handlu i promocji politycznej. "
                        cieszę się, że ktoś jeszcze to zauważył !
                        to co się działo rok temu na kazaniu to była jedna wielka polityka...
                        ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
                        FB: http://www.facebook.com/kamilltee

                        Komentarz


                          #13
                          A jak komuś nie odpowiada Częstochowa (na wuja jechać tam i podczas mszy pierdolić o dupie maryni) czy Gietrzwałd (nie należy zapominać, że jadą katoliki z Radia Maryja, Rajdu Katyńskiego itd. więc wszelcy wywrotowcy są tam nie miło widziani), to ma zajebistą alternatywę w Warszawie. 15 kwietnia jest ogólnopolski spęd...., znaczy się Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego (15 kwietnia).

                          Jadę do Gietrzwałdu Przy okazji na szóstce sobie powinkluje
                          --== XtzParts.com - części do XTZ 660 i 750 oraz TDM 850-900 ==--

                          Komentarz


                            #14
                            Byłem w Gietrzwałdzie dzisiaj, będę i jutro.

                            Komentarz


                              #15
                              Parę fotek z GietrzwałduP1040781.jpgP1040782.jpgP1040783.jpgP1040784.jpgP1040787.jpgP1040788.jpgP1040789.jpgP1040791 [800x600].jpgP1040794 [800x600].jpgP1040795 [800x600].jpgP1040796 [800x600].jpgP1040779 [1024x768].jpg
                              Ostatnio edytowany przez robkri; 269.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X