Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Początków sezonu, sezon czas otworzyc :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Początków sezonu, sezon czas otworzyc :)

    Cześć,
    w najbliższą sobotę, w parafii w Starej Iwicznej to jest koło Piaseczna obok którego jest Warszawa ...

    "W sobotę 31 marca o godzinie 12.00 będzie w naszym kościele Msza św. motocyklowa na rozpoczęcie sezonu. Spodziewamy się obecności licznych motocyklistów z całej Polski. Jak zwykle po Mszy św. Caritas zaprasza na grilla."

    osobiścię się wybieram jako, że to rodzinne strony.

    Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć, możemy spotkać się po drodzę albo gdzieś bo na miejscu będzie piekielnie trudno (jak do tej pory, jest to całiem popularne miejsce). Na spotkanie proponował bym stacje Lukoil (dla jadących od strony Wawy po prawej przed Piasecznem) o godzinie 11:00.

    Kto zacz? Na bagnety

    Pozdrawiam
    Desperados don't die, we just go to hell for regroup.

    #2
    Ja raczej będę ... mam tam pewnie z 2000m
    Tylko pogoda ma być kiepska więc do potwierdzenia w sobotę rano.
    ST legenda Dakaru http://passion4travel.pl/index.php/c...dow/motocykle/
    FB: http://www.facebook.com/kamilltee

    Komentarz


      #3
      Je wam powiem co planuje na otwarcie sezonu.... Ze wylot do Afganu mam już za paręnaście dni postanowiłem wraz z niedawno nabytą żoną udać sie na południe.... termin jaki nas ogranicza to święta. Ile damy radę tniemy na południe. Po prostu spontan bez oglądania się na cokolwiek.... dzida naprzód jak to mówią.. Może uda się zahaczyć o Chorwację ale jeśli nie to zadowolę się Słowacją....
      Im GORZEJ tym LEPIEJ.
      Nikt nie mówił że będzie letko.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Rudolf000 Zobacz posta
        Je wam powiem co planuje na otwarcie sezonu.... Ze wylot do Afganu mam już za paręnaście dni postanowiłem wraz z niedawno nabytą żoną udać sie na południe.... termin jaki nas ogranicza to święta. Ile damy radę tniemy na południe. Po prostu spontan bez oglądania się na cokolwiek.... dzida naprzód jak to mówią.. Może uda się zahaczyć o Chorwację ale jeśli nie to zadowolę się Słowacją....
        Witam kolege proponuje na trasie KrakOw Chorwacja odwiedzić Morawy Czeskie do zwiedzania jaskinie które warto zobaczyć jak będziesz zaiteresowany to podam Ci namiary na fajną mete u Kamila

        Komentarz

        Pracuję...
        X