Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

IZImeeting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    super
    "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
    =>
    Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

    Komentarz


      #17
      Hej,
      ja jednak nie jadÄ™.

      Postanowiłem pobyć trochę z dziećmi. Brakuje mi tego ostatnio.

      Baw siÄ™ dobrze.
      "ja to ja, więc jako ja chcę być znany"
      =>
      Motocyklowy Klub Podróżników STRANGERS.PL

      Komentarz


        #18
        Hej,

        No wlasnie cos mi sie tak zdawalo. Szukalem ST na parkingu ale bez powodzenia. Do zobaczenia nastepnym razem.

        Pozdrawiam,

        Kamyk
        ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Kamyk Zobacz posta
          Hej,

          No wlasnie cos mi sie tak zdawalo. Szukalem ST na parkingu ale bez powodzenia. Do zobaczenia nastepnym razem.

          Pozdrawiam ,Kamyk
          Kamyk byłeś na Izim? Ja Twojej facjaty nie poznałem, szkoda że nie pogadaliśmy przy browarze Ale następną razą mam nadzieję damy radę
          podrozemotocyklowe.com

          Komentarz


            #20
            Hehe Mialem pisac, ze jedna Tenere widzialem Wlasnie chyba Twoja - niebieska. Zdaje mi sie, ze widzialem Ciebie. Ale nie mialem porownania facjaty dlatego ciezko bylo zgadnac Ja sie krecilem wsrod organizatorow bo przyjechalem z Jagna i Fazim wiec troche im pomagalem tez. A polatanke odbylem z grupa Cyncia po "asfalcie"

            Do nastepnego razu w takim razie!

            Kamyk
            ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez Kamyk Zobacz posta
              Hehe Mialem pisac, ze jedna Tenere widzialem Wlasnie chyba Twoja - niebieska. Zdaje mi sie, ze widzialem Ciebie. Ale nie mialem porownania facjaty dlatego ciezko bylo zgadnac Ja sie krecilem wsrod organizatorow bo przyjechalem z Jagna i Fazim wiec troche im pomagalem tez. A polatanke odbylem z grupa Cyncia po "asfalcie"

              Do nastepnego razu w takim razie!

              Kamyk
              A mojej Tereski nie widziałeś? Czy nie liczy się bo za nowa? I liczy się tylko 3AJ Kowal Modifikejszyn?
              Zresztą*Kowal naprawde mi zaimponowała twoja 3AJ. Szkoda że zrobiłeś sobie kowalskie sprzęgło skuteczniejsze niż imobilizer

              Komentarz


                #22
                Kowala teresa jest specyficzna Co kto lubi. Mi na niej się kiepsko jeździ. A sprzęgło to już dla "pudzianów", ale Kowal to kawał chłopa
                hominis est errare, insipientis in errore perseverare
                Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez erwinw Zobacz posta
                  Kowala teresa jest specyficzna Co kto lubi. Mi na niej się kiepsko jeździ. A sprzęgło to już dla "pudzianów", ale Kowal to kawał chłopa
                  Jak to mawiał mój dziadek " kawał chłopa tylko szkoda że jełopa "
                  podrozemotocyklowe.com

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez Niski Zobacz posta
                    A mojej Tereski nie widziałeś? Czy nie liczy się bo za nowa? I liczy się tylko 3AJ Kowal Modifikejszyn?
                    Zresztą*Kowal naprawde mi zaimponowała twoja 3AJ. Szkoda że zrobiłeś sobie kowalskie sprzęgło skuteczniejsze niż imobilizer
                    No dobra widzialem Ale przyznam sie od razu ze rozgladalem sie za starszymi Jedna mala tereska biala stala kolo mnie. Ale na 99% byla z niemiec. W takim razie nastepnym razem trzeba sie zgadac i tyle

                    Pozdrawiam,

                    Kamyk
                    ER5 -> SV650K3 + ST XTZ750 '89

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X