Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

V spotkanie XTZclub śląskie PROPOZYCJA 11-13 października, Niewiesze k.Gliwic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #91
    Po dzisiejszym objechaniu 85% trasy stwierdziliśmy że konieczne będą modyfikacje i korekty.Z względu na porę roku,po piątkowego kaca i inne nieprzewidziane okoliczności skrócimy trochę trasę,ograniczymy teren aby zapewnić wszystkim maksimum zwiedzania przy minimum przejazdów
    Korekty dokonali : Magda,Artur i ja
    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

    Komentarz


      #92
      Najprawdopodobniej przyjadę samochodem pracuje do 17 jak ogarnę hak i przyczepkę to wpadnę z crf

      Komentarz


        #93
        emil, mrówa potwierdzam odbiór wpłaty. Jak się kto wykruszy, macie nawet wyrko, nie podłogę
        Sowizdrzał
        KTM 750 6T
        Nie wierz, nie bój się, nie proś!

        Komentarz


          #94
          Powiem ci ze bomba..kawał dobrej roboty pisze sie na turystyke i na wiadereczko wódeczki ktora jeszcze nikomu nie zaszkodziła jak wiadomo...hehehe))

          Komentarz


            #95
            Zamieszczone przez Bigmike Zobacz posta
            Powiem ci ze bomba..kawał dobrej roboty pisze sie na turystyke i na wiadereczko wódeczki ktora jeszcze nikomu nie zaszkodziła jak wiadomo...hehehe))
            No jak tylko przyjedziesz to walniemy szklaneczkę, może dwie, góra osiem
            Sowizdrzał
            KTM 750 6T
            Nie wierz, nie bój się, nie proś!

            Komentarz


              #96
              Witajcie!
              A czy przygarniecie też gandalfa? Jadę z I damą ;-) na południe Europy i jakoś w tym czasie będziemy wracać (raczej nie zdążę obrócić na wybrzeże po II damę - tę mniej marudną :-D ) I pytanie, czy będę mógł camperem się gdzieś wcisnąć (jakie koszty)?
              pozdro
              Gandalf

              Komentarz


                #97
                Gandalf, miejsce się znajdzie, ale jak z camperem - nie wiem kompletnie.
                Ośrodek jest dość ciasnawy, motki mamy parkowane w cenie, ale za autko chyba
                bedziesz musial dobulic: http://www.swierk-plawniowice.pl/cennik.htm

                W każdym razie nie zrażaj się i przybywaj
                Sowizdrzał
                KTM 750 6T
                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                Komentarz


                  #98
                  Mam pytanie organizacyjne Czy w domkach jest ogrzewanie? Bo nie wiem czy brać śpiwory czy nie

                  Komentarz


                    #99
                    Sprawdzę - odpowiem w czwartek lub piątek, OK?
                    Sowizdrzał
                    KTM 750 6T
                    Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                    Komentarz


                      Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
                      Sprawdzę - odpowiem w czwartek lub piątek, OK?
                      OK.

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
                        Sprawdzę - odpowiem w czwartek lub piątek, OK?
                        Ogrzewanie jest elektryczne. Żeby nie było nam za ciepło, to będą przy wymeldowaniu sprawdzali liczniki
                        i doliczali do ceny zużycie prądu. Trochę granda, ale na szczęście prognozy wskazują na dobrą pogodę
                        Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369.
                        Sowizdrzał
                        KTM 750 6T
                        Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                        Komentarz


                          śpiwór nie zaszkodzi Panowie, ja tam biore mimo wszystko

                          Komentarz


                            w razie czego to w opakowaniu do wyrka
                            Zamieszczone przez siedlar Zobacz posta
                            śpiwór nie zaszkodzi Panowie, ja tam biore mimo wszystko
                            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
                              No jak tylko przyjedziesz to walniemy szklaneczkę, może dwie, góra osiem

                              No pewnie ze przyjade...Z Gianim bedziemy lecieć...albo na przyczepkach albo na Teresach...zobaczymy jaka bedzie pogoda ale tak czy inaczej bedziemy!)) takze co do szklaneczek to bede pamietał)heh

                              - - - Zaktualizowano - - -

                              zobaczymy kto z was bedzie pamietał o jednej rzeczy...rozstrzygniecie pytania, dopiero na zlocie..)hehehe

                              Komentarz


                                witam a czy wchodzi w grę wpadniecie np tylko w sobotę? pośmigać bo nie bardzo mam czas na cały weekend,i czy kolega na afryce czy triumph tiger 900 tez mógł by się dokleić a jeżeli nie to mu nie będę proponował.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X