Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ZÅ‚ot PL+CZ+SK Kto SkÄ…d gdzie kiedy :D

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ZÅ‚ot PL+CZ+SK Kto SkÄ…d gdzie kiedy :D

    Siema

    Postanowiłem założyć nowy temat kto skąd startuje na zlot to zawsze można się spotkać po Trasie. Ja startuje w Czwartek lub Piątek z W-wa jeszcze nie wiem o której generalnie bez spinki.

    #2
    Ja z grubym w piątek, koło 10-11ej z bemowa.
    Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
    No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
    sigpic

    Komentarz


      #3
      U mnie plan jest krótki.
      Wersja optymistyczna.
      Wyjazd w czwartek, dolot do Przemka. W międzyczasie może zalecimy po wino.
      http://images.photo.bikestats.eu/zdj...eclawskiej.jpg

      Piątek wyjazd do Gródka.

      W sobotę TuristicTour "Liźnij Taterkę" niezobowiązująca trasa -> http://goo.gl/maps/1OhUC

      I tak:
      1. Niedzica
      pieniny_niedzica_kuras.jpg

      2. Spiskie Podgrodzie
      spiskie-podgrodzie.jpg

      3. Stara Lubowna
      DSC01838.jpg

      Całość nieco ponad 300km więc lajtowo cały dzień zleci. Na trasie jakieś szamanie.
      Po powrocie bale, hulanki, marchewy.....

      Niedziela hmmmm... Jak pogoda dopisze to może zostaniemy do poniedziałku

      Wersja pesymistyczna. Wojna z moją w środę wieczorem. Czwartek - kontynuacja. Wyjazd na zlot w piątek rano. Sobota czapka. Niedziela powrót.

      Komentarz


        #4
        Radziu, jakby miała być wersja pesymistyczna, to w środę dzwoń. Przyjedziemy z odsieczą z moją i Twoja w czwartek będzie grzecznie spakowana czekać przy sprzęcie na wyjazd. :-D

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez advradek Zobacz posta
          Wersja pesymistyczna. Wojna z moją w środę wieczorem. Czwartek - kontynuacja. Wyjazd na zlot w piątek rano. Sobota czapka. Niedziela powrót.


          Jak będziecie jechać w czwartek to się zdzwonimy. Może do was dołączę i razem zajedziemy do Przemka.
          Jak nie dam rady (raczej mało prawdopodobne) to szybko śmignę najkrótszą drogą. Tak czy siak wieczorem czwartek widzimy się u Przemka.
          Kto wiem. Jak będzie pogoda to może też zostanę do poniedziałku. Ale to wyjdzie w praniu. Może w niedziele narodzą się jeszcze jakieś inne pomysły.
          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Piotr_J Zobacz posta
            Radziu, jakby miała być wersja pesymistyczna, to w środę dzwoń. Przyjedziemy z odsieczą z moją i Twoja w czwartek będzie grzecznie spakowana czekać przy sprzęcie na wyjazd. :-D
            Ta wersja pesymistyczna raczej odpada
            Lecicie oczywiście we dwójkę?

            Komentarz


              #7
              Dzisiaj dzwoniłem do gospodarstwa rybackiego żeby zamówić wędzoną sielawę do Czeczena, akurat w czwartek będzie rano wędzona więc akurat po drodze zabiorę.

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez robkri Zobacz posta
                Dzisiaj dzwoniłem do gospodarstwa rybackiego żeby zamówić wędzoną sielawę do Czeczena, akurat w czwartek będzie rano wędzona więc akurat po drodze zabiorę.
                Dziś dostałem 5l Ducha - wezmę pod rybkę.

                Komentarz


                  #9
                  Na tą chwilę lecimy razem na dwóch moto. Jest jakaś szansa na dodatkowe miejsce w domku?

                  Komentarz


                    #10
                    No to jak Wy takie zapasy przywozicie....!!! ... to może już dalej nie pojedziemy....

                    Komentarz


                      #11
                      My z Wrocławia z Mariolą rano w piątek, pewnie pojedziemy "turystyczną" trasą więc raczej pojawimy sie późnym popołudniem.

                      Komentarz


                        #12
                        kuuurde żeby moja Małgośka wolne dostała to bym też do Kielc podjechał, przeca to prawie po drodze

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                          No to jak Wy takie zapasy przywozicie....!!! ... to może już dalej nie pojedziemy....
                          Kto wie jak zobaczymy Ducha puszczy a potem Gór to i dalej nie pojedziemy

                          Komentarz


                            #14
                            Ja mam urlop 6-10 Wiec:
                            pobrane.jpg

                            Ps.
                            Ja jadę z ekipą adefałradkową, ale jak paczę na te zamki, to znowu się na kacu spierdolę z jakiś schodów, albo innych łódek. Ręce się trzęsą ale iść trzeba.

                            Komentarz


                              #15
                              Ja startuje w PiÄ…tek kole 10 Pewnie z Junakiem i grubym

                              Komentarz

                              PracujÄ™...
                              X