Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

X Spotkanie Klubowe XTZ

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Hehe to jest specjalna edycja limitowana kogo nie będzie ten miękka faja Junak z ankieta dobry pomysł więcej jazdy mniej picia

    Komentarz


      #17
      Zaraz tam wersja limitowana. Ankietę zróbcie i wyjdzie. Kaszuby - hmmm. Świetne, szybkie szutry z niewielka ilością piochu. Kuszą, kuszą....

      Komentarz


        #18
        W hanysowie jeszcze nie bylo .To czemu by nie.

        Komentarz


          #19

          Zamieszczone przez remartus Zobacz posta
          W hanysowie jeszcze nie bylo .To czemu by nie.
          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

          Komentarz


            #20
            Ja tam optuje za Gugnami - żarcie mnie skusuło - i tym razem wale w ekipie Junakowej w teren
            „To mój motocykl. Jest takich wiele, ale ten jest mój. Mój motocykl to mój najlepszy przyjaciel – Jest moim życiem. Muszę nad nim panować tak, jak panuję nad moim życiem. Beze mnie mój motocykl jest niczym, ale i ja bez motocykla jestem niczym….”

            Komentarz


              #21
              Zamieszczone przez gruby88 Zobacz posta
              Ja tam optuje za Gugnami - żarcie mnie skusuło - i tym razem wale w ekipie Junakowej w teren
              Jak zmienisz moto
              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
              sigpic

              Komentarz


                #22
                hehe trzeba Junakowi zamocować zdalne odłączanie zapłonu bo wszystkich zgubi

                Komentarz


                  #23
                  Panowie, zamykam temat.
                  Nie pojawiła się żadna konkretna propozycja co miejsca/terminu.
                  Jeżeli ktoś się zdecyduje jako organizator, to proszę o PW, wtedy się odblokuje.
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X