Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

6. spotkanie i off u trocina 6-8 września 2013

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    6. spotkanie i off u trocina 6-8 września 2013

    6. spotkanie i off u Trocina, 6-8 wrzesień 2013

    Pierwszy raz na nowej miejscówce, przetestowanej przez czeczeńską ekipę w sierpniu, jeszcze w trakcie modernizacji, ale myślę że damy radę

    Adres: Opoka 16, 24-130 Końskowola, woj. lubelskie. GPS: 51.412909, 22.073260


    Wygód jak na Stanisławce nie będzie, ale enduro nie klęka Za to jest inna zaleta – będzie po kosztach

    Picie i żarcie każdy sobie zakupi, będzie wóz serwisowy dostępny (Vitara+przyczepka) tak że spod sklepu się zabierzemy, grill i ognisko na miejscu. Trzeba zabrać tylko jakiś śpiwór/koc/karimatę do kimania co kto lubi – są 2 garaże i stodoła jako hotel

    Na początku września jeszcze będzie dobra pogoda do kimania… Jest woda na miejscu, ciepła dla pensjunadvenczerów również się znajdzie, kawa, herbata z rana, łazienka... Prunt, muza tysz… Będzie domowy smalec i ogórki... Miejsca na podwórku na maxa, wszystko się zmieści co przyjedzie, uwaga – nie ryjemy na podwórku !

    Pierwsza impreza miała miejsce 10 września 2011… Jeździliśmy wtedy bardziej turystycznie, ostatnio teren jest coraz bardziej wymagający a i sprzęty się zmieniły – kiedyś cięższe sprzęty jak ST – ostatnio coraz więcej lekkich enduraków a nawet crossów i quadów… Jeśli nie będzie bardzo mokro, trasa wrześniowej imprezy będzie znów dostępna dla dużych ciężkich motocykli enduro i turystycznych. Będą lekkie przeloty offem, miejscami zjazd w cięższy teren dla chętnych (każdy OeS będzie do ominięcia).

    Trasa ok. 80% teren, ok. 130km. Spokojne tempo, będzie czas na fajke i na foty, jak będzie mokro, przejazd nawet górnymi partiami wąwozów może być trudny - zdecydowanie zalecam dobre gumy Jak będzie sucho lajt… Na trasie dla chętnych kilka OeSów - ciekawych przepraw, podjazdów/zjazdów itp. Jak będą chęci możemy pojeździć po torze crossowym i po plaży na Wiśle… W połowie trasy po ok. 60km terenem bedzie można się zatankować.

    Jak ktoś ma, niech weźmie kamerkę.

    Start na trasę ok. 10.00 w sobotę, powrót ok. 18.00 i biesiada W niedzielę coś się wymyśli

    UWAGA: uczestnictwo na własną odpowiedzialność - zagraża życiu lub zdrowiu !

    Kto nie był polecam looknąć relację z poprzednich edycji

    Kto ma ochotę wpaść piszcie, żebym wiedział ile ogórków kisić


    1. trocin+ania
    2.
    Enduro nie klęka
    R 1100 GS '99 - limonka
    Pajero 3.2 DiD '03

    #2
    1. trocin+ania
    2. erwinw+madzik (autem, tylko popijawa-dla zachęty:moja urodzinowa...34lata stuknie kilka dni wcześniej)
    3.
    hominis est errare, insipientis in errore perseverare
    Komar 2350; WSK 175 Kobuz; JAWA TS 350 Sport; YAMAHA XT660Z; KTM LC4 ADV; KTM LC8 ADV; obecnie KTM 625 SXC

    Komentarz


      #3
      No to popijemy
      Enduro nie klęka
      R 1100 GS '99 - limonka
      Pajero 3.2 DiD '03

      Komentarz


        #4
        widze chetnych nie ma wiele bo teren hard nie bójcie się, ja odkad mam lc4 wole prawdziwe rycie a nie pyrkanie po szutrach, trasa bedzie przejezdna dla ciezszych sprzetow z objazdami, kto nie chce nie musi wjezdzac w gnój, wszyscy damy rade... ST jezdze teraz po szutrach a katem po terenie bedzie ekipa ode mnie i z forum dr, polatamy, bedzie miło impreza wieczorem tez bedzie dobra zapraszam
        Enduro nie klęka
        R 1100 GS '99 - limonka
        Pajero 3.2 DiD '03

        Komentarz


          #5
          Szczerze i z ręką na sercu nastawiałem sie na to ze wreszcie z wami pojeżdżę na takiej imprezie, a nawet jak za cienki będę to chociaż popatrzę żeby sie poduczyć. A tu lipa- w tym terminie mam urlop w Krakowie ;/

          Komentarz


            #6
            Wszystkim nie dogodzisz z terminem... nawet nie pytałem kto kiedy moze tylko wybralem po prostu termin, który mi pasuje... bywa tak ze termin sie zmienia przesuwa dopasowuje.... a i tak dupa... na razie jestem na wyjezdzie urlopowym, jak wroce do chaty wrzuce foty miejscowki
            Enduro nie klęka
            R 1100 GS '99 - limonka
            Pajero 3.2 DiD '03

            Komentarz


              #7
              No i wlasnie wrocilem wczesniej z wyjazdu urlopowego, od jutra zaczynam objazd trasy i ogarnianie miejscówki, foty wkrótce
              Enduro nie klęka
              R 1100 GS '99 - limonka
              Pajero 3.2 DiD '03

              Komentarz


                #8
                Trase mam w glowie, na razie jej nie objechalem bo szykuje miejscowke...

                Tak to wyglada na dzien dzisiejszy, jeszcze sporo roboty ale ogarne, fot srodka nie robilem bo w trakcie hmmm... "aranżacji" jutro tez naszykuje miejsce na ognisko, na grilla juz jest, siedziec juz jest gdzie kimanie ogarne na dniach













                Rejon w którym bedziemy sie poruszać:

                Ostatnio edytowany przez trocin; 48.
                Enduro nie klęka
                R 1100 GS '99 - limonka
                Pajero 3.2 DiD '03

                Komentarz


                  #9
                  1. trocin+ania
                  2. erwinw+madzik (autem, tylko popijawa-dla zachęty:moja urodzinowa...34lata stuknie kilka dni wcześniej)
                  3. AdamB+RENIA

                  Komentarz


                    #10
                    No i wstępnie zaaranżowałem wnętrze na impreze





                    Jeszcze troche drobiazgów zostało... miejsce na ognisko juz jest, drewna na maxa... grill bedzie stał przed lokalem

                    Pojechałem Vitarą w teren zobaczyc, na razie porażka, sucho jak pieprz... błota jak na lekarstwo...

                    Po wyjeździe z podwórka mamy tak:



                    Potem pierwszy mały wąwozik, trochę kamieni i błotka...





                    Podjazd pod trawiastą górkę i po zaoranym polu dalej





                    CDN
                    Enduro nie klęka
                    R 1100 GS '99 - limonka
                    Pajero 3.2 DiD '03

                    Komentarz


                      #11
                      dzis zainstalowalem naglosnienie - wzmacniacz+kolumny estradowe, jest głośno
                      Enduro nie klęka
                      R 1100 GS '99 - limonka
                      Pajero 3.2 DiD '03

                      Komentarz


                        #12
                        Padaaaa ! ! !
                        Enduro nie klęka
                        R 1100 GS '99 - limonka
                        Pajero 3.2 DiD '03

                        Komentarz


                          #13
                          No to przynajmniej kurzu nie będziecie łykać ....

                          Komentarz


                            #14
                            A ty co, tylko na erwinową urodzinową wódkę wpadniesz
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              #15
                              Jest dobrze, pada, tak ze nie bedzie sie kurzyc, od jutra pogoda ok, w weekend sloneczko 20 stopni tak ze idealna pogoda na off...
                              Enduro nie klęka
                              R 1100 GS '99 - limonka
                              Pajero 3.2 DiD '03

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X