Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

11-13.04 jura kakowsko-czestochowska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    11-13.04 jura kakowsko-czestochowska

    Jedziemy z kolegami na Jure polatac troszkę na tyle ile bedzie to mozliwe omijajac asfalt. Jakby ktos mial ochote dołączyć zapraszam! Lub zaproponowac cos w temacie jakiejs fajnej trasy bo w charakterze omijania asfaltu jedziemy tam pierwszy raz.

    Pogode zapowiadaja rozna, ale jesli tylko nie bedzie padac to jedziemy. Jadzie LC GS DL i XL takze wspinaczki jakiejś mega ravzej nie bedzie ale funkcje gs smile chcialbym użyć, zobaczymy co uda sie znaleźć. Nocleg bedziemy klepac jutro.
    Zapraszam !

    #2
    Siedlar weź Filipa na - https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...64367178,d.Yms (będzie gs-smile) i niedaleko jest fajna miejscówka noclegowa https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...64367178,d.Yms
    Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

    Komentarz


      #3
      nooo dzieki Przemo, nie wiedziałem o tym jesli pojedziemy to pustyni nie odpuszcze

      Komentarz


        #4
        jakby sie ktos na Jurę wybierał to filmik na zachęte jest gdzie posmigać, w którą stronę się nie pojedzie fajne szutry i pustynie

        Komentarz


          #5
          fajna wycieczka! ale do mnie nie dotarliście...
          Z Fiały to widzę minimalista jest...

          Komentarz


            #6
            Prawdziwy Adwenczer, majtki, flaszka i plastikowa kasa czego więcej potrzeba na taki wypad

            Komentarz


              #7
              To tak jak trzy lata temu jak pojechaliśmy na Jurę z Narwistym,Wąskim,Mario,Azi Przemek pamiętasz wszyscy byli minimalistami oprócz mnie Ale daliśmy radę.
              A w tej stajni niezła impra była, żarcie pierwsza klasa i śpiewy były i wódeczka
              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

              Komentarz


                #8
                mario, też z wami jeździłam przez chwilkę

                Mam takie pytanko - po błędowskiej można już jeździć? Już nie gonią? Bo ja ciągle mam info, że nie wolno, gonią, zamykają, mandatują, strzelają i wszystko co najgorsze, a pojechałoby się tam choć raz Masz może w. jakiś ślad? :>

                Komentarz


                  #9
                  Chyba nie można...
                  Ale widać że chłopaki jeździli
                  ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                  Komentarz


                    #10
                    Aga ogólnie nie wolno,na całej Błędowskiej obowiązuje zakaz poruszania sie na pojazdach mechanicznych ,"ale" ostatnio byłem i widziałem że ludzie śmigają po piasku,tylko trzeba z rozwagą i raczej wieczorem.Bo wtedy nie ma służb leśnych,miejskich i policji,maja inne zajęcia
                    A pamiętam, wtedy kawałek z nami zrobiłaś,ale impreza zaczęła się dopiero na pustyni Siedleckiej,tam można bez problemu pojeździć.Jak coś to tam śmigaj,nikt Ci nie będzie stresował ani gonił.
                    Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                    Komentarz


                      #11
                      3lata temu nie umiałam jeszcze jeździć Na Siedlecką też się wybieram od miesiąca i nigdy nie mogę dojechać (dojazd offem po nieznanych drogach ftw). Ale na Błędowską też by się pojechało, w końcu wszyscy już tam byli, tylko nie ja Dzięki za info i tipa

                      Komentarz


                        #12
                        Tylko nie jedz sama bo w piasku jest ciężko zrobić cokolwiek samemu.Przy wywrotce czy zakopaniu motocykla lub pechowym upadku zawsze potrzebna jest pomoc.
                        3 lata temu stawiałaś pierwsze kroki,teraz pewnie już nabrałaś doświadczenia,więc można się wypuścić na piasek
                        Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                        Komentarz


                          #13
                          Też chętnie bym pojeździł po piachu, 12-tego byłem w Częstochowie więc z Siedlarem nie pojechałem :/ może ktoś jeszcze by się pisał?? może 1-3 Maj ??

                          Komentarz


                            #14
                            ja w majóweczkę odpadam.. ogólnie jest powiedziane, że po pustynie ine wolno jeździć, jak rozmawiałem z lokalesami to jesli "Panowie" podjadą to z reguły kulturalnie da sie to załatwić, co tu dużo mówić czeczena znacie to wiecie, że tacy są do rany przyłóż

                            Komentarz


                              #15
                              To po kiego Czeczen kupił DR-kę jak nie po to żeby dogonić tych co po lasach ciorają
                              Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X