Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CZ PL SK 7 międzynarodowy zlot 05-07 wrzesień 2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    CZ PL SK 7 międzynarodowy zlot 05-07 wrzesień 2014

    Lechu pewnie na wywczasie... i zalał palnik nieco...



    7th CZ SK PL meeting 2014 in (CZ)




    takže, na žádosti některých z Vás, také po zhodnocení počasí (brzké tmy, zimy) a po koordinaci v ubytovacím zařízení se termín srazu POSUNUJE z Jeníkových "potvrzených" informací na 05-07.09.2014 - poslední oficiální informace od pořadatele - neměla by být žádná změna.
    Doufám že Vám toto nezpůsobí žádne komplikace.

    Pro registraci a získání dalších potřebných informacích bude založena jednoduchá webová stránka - prosím o všechny zůčastněné aby se zaregistrovali (kvůli počtu osob).
    Tuto stránku až bude připravena (počítám někdy do konce března se všemi informacemi) zveřejním zde na foru. Tato stránka bude vícejazyčná, tedy i sousedi či jiní zájemci se dočtou potřebné informace.

    Místo:
    Východní čechy, oblast pastviny, autokemp pastviny, okres ústí nad orlicí, cca 60 km východně od Hradce Králové, 50km západně od Šumperku.:
    ODKAZ NA MAPU

    Termín:
    05-07.09.2014

    Zatím nechci poskytovat žádné podrobnější informace, nechte se překvapit.
    Můžu Vám jenom slíbit, že letošní sraz bude trochu v jiném duchu než srazy předchozí. Hlavní změnu Vám však můžu naznačit a to bude ta, že vyjížďka se pojede stylem orientační rally (vše se bude dát zvládnout na cestovních motorkách a silničních gumách). Vyřádění pro ostatní blátochtivé bude začleněno do srazu také.Takže nemějte obavy. :mrk

    Samozřejmě že další potřebné informace budu doplňovat průběhem času na forum i na stránky. Takže si klidně povídejte tu na foru ve vlákně.

    Zdraví Vás hlavní organizátor a kolega motorkář,
    Flash (jménem Martin)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Now in english for other fans of tenere motorcycles:
    First of all, please excuse my English. I'm self-tough learner.

    For registration and obtain other necessary information we will create a simple website - please everyone involved in "7th supertenere meeting" don't forget to register (only for counting of visitors). This page will be ready to (sometime at the end of March) and link will be published here on the forum. This page will be is multilingual (neighbors and other interested from abroad can read the information.)

    Place:
    East Bohemia, region pastviny, camp pastviny, discrict ústí nad orlicí, approx 60 km east from Hradce Králové, 50km west from Sumperk.:
    LINK ON THE MAP

    Date:
    05-07.09.2014

    Now I will not provide any more details, let yourself be surprised. I can only promise you that this year's event will be made in a little different way than previous meetings. The main change is that the ride is going to be orientation rally style race (everything will be manageable for travel bikes on road tires).For "mudlikers" will be prepared also some "action". So do not worry. :mrk

    Of course, the other required information I will add over time to the forum and to the site. So you still you can chat here in the forum thread.

    Greetings from the chief organizer and fellow biker,
    Flash (on behalf of Martin)
    Ostatnio edytowany przez czeczen; 402.

    #2
    Będę się wybierał - daleko nie ma, a Sudety zawsze zacne Robimy listę delegacji polskiej?

    1. Sowizdrzał
    2. ...
    Sowizdrzał
    KTM 750 6T
    Nie wierz, nie bój się, nie proś!

    Komentarz


      #3
      Wstępnie się dopisuję.

      1. Sowizdrzał
      2. Pablo1972

      Komentarz


        #4
        Wstępnie odpadam. Byłem z lechem w poprzedniej delegacji. Teraz wasza kolej.

        Komentarz


          #5
          Radek daj spokój nikt tu nikomu nie wylicza ile razy i gdzie był, jedź, jedź proszę, będzie wesoło. Ja zbieram już kasę na paliwko i dużo Czeskiego piwka
          a odległość jest nie wiele większa niż do Gródka nad Dunajcem.

          1. Sowizdrzał
          2. Pablo1972
          3. robkri

          Komentarz


            #6
            hmmm... bardzo wstepnie chetnie skocze.
            Social media: Facebook | @maku_xtz on twiiter
            Relacje Bośnia 2013 | Bałkany 2012 | Gruzja 2012 | Bałkany 2011

            Komentarz


              #7
              1. Sowizdrzał
              2. Pablo1972
              3. robkri
              4. ofca 234
              Mam z Sowizdrzałem temat (RAŚ) do skończenia z ostatniego ogniska w zającówce więc i ja się piszę
              5. gandalf

              Komentarz


                #8
                RAŚ? Hmm.... chyba złocisty płyn obficie rozlewany przez Moją Córuchnę zaburzył prawidłowe funkcjonowanie aksonów
                i szczelin synaptycznych w mojej substancji szarej.... Czyli - aaaleeeooosssooochoziiiiiiii??

                P.S. Achaaaa już kojarzę: Ruch Autonomii Śląska Wszystko zależy od tego jak pojąć słowo ,,autonomia''.
                Przy czym wyznaję, iż ze mnie taki Hanys, jak dajmy na to z ofcy krakowiak
                Ostatnio edytowany przez sowizdrzal; 369.
                Sowizdrzał
                KTM 750 6T
                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                Komentarz


                  #9
                  Byłem przejazdem w miejscu organizacji zlotu nad zalewem przy okazji majowego zlotu XTZ Club .Miejsce fajne tylko woda głęboka
                  Jak nic się nie zmieni to też będę.
                  1. Sowizdrzał
                  2. Pablo1972
                  3. robkri
                  4. ofca 234
                  Mam z Sowizdrzałem temat (RAŚ) do skończenia z ostatniego ogniska w zającówce więc i ja się piszę
                  5. gandalf
                  6. mario_xt600
                  Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                  Komentarz


                    #10
                    1. Sowizdrzał
                    2. Pablo1972
                    3. robkri
                    4. ofca 234
                    Mam z Sowizdrzałem temat (RAŚ) do skończenia z ostatniego ogniska w zającówce więc i ja się piszę
                    5. gandalf
                    6. mario_xt600
                    7. Bigmike(jeśli nic nie wypadnie) oczywiście na ORANGE będe. Czy są jakieś przeciwskazania aby ktoś przybył na innych motórach?. Chciałbym zabrac znajomych jesli termin im pozwoli około 6 osób. Moze wiecej jakiś info po polsku, gdzie nocleg, za ile co i jak??pozdrawiam

                    Komentarz


                      #11
                      Śmiało mike dawaj na pomarańczowym ... najwyżej będzie co palić

                      Komentarz


                        #12
                        Fajnie - załapię się do ekipy Slezane po drodze

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                          Fajnie - załapię się do ekipy Slezane po drodze
                          Spoko jak coś to pomkniemy razem,nie jest tak daleko jak za Pragę to dojedziemy wcześniej
                          Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                          Komentarz


                            #14
                            Ceny z ośrodka w którym ma być międzynarodowy spęd TENERE
                            link do tematy na forum CZ : http://www.supertenere.cz/forum/view...hp?f=22&t=1835

                            Ceník - Druhy chatek

                            Velká Flora
                            Pět,nebo šest lůžek,kuchyňka vybavená tekoucí teplou a studenou vodou. chladničkou,dvojvařičem,dřezem a umyvadlem.Kuchyňka je bez nádobí. V ceně je parkování jednoho auta u chaty a čtyři osoby.Další osoba je 50Kč/den.V ceně nejsou lůžkoviny,cena na jedno lůžko 50Kč.

                            590,- Kč / den (Cena platná při pobytu do 3 dnů včetně.)
                            490,- Kč / den (Cena platná při pobytu déle než 3 dny.)

                            Střední chatka
                            Čtyři lůžka v jednopodlažní chatě.Kuchyňka bez tekoucí vody vybavená chladničkou,dvojvařičem a dřezem bez nádobí,V ceně je parkování jednoho auta u chaty.V ceně nejsou lůžkoviny,cena na jedno lůžko 50Kč.

                            530,- Kč / den (Cena platná při pobytu do 3 dnů včetně.)
                            430,- Kč / den (Cena platná při pobytu déle než 3 dny.)

                            Malá chatka
                            Bez zvláštního vybavení,dvě lůžka nahoře a dvě dole.V ceně je parkování jednoho auta u chaty.V ceně nejsou lůžkoviny,cena na jedno lůžko 50Kč.

                            490,- Kč / den (Cena platná při pobytu do 3 dnů včetně.)
                            390,- Kč / den (Cena platná při pobytu déle než 3 dny.)

                            U každé chaty je zahradní lavička



                            Ceník - Ubytování ve vlastním zařízení

                            Auto 40,- Kč / Den Stan 40,- Kč / Den
                            Osoba 40,- Kč / Den Karavan 70,- Kč / Den
                            Dítě do 12 let 25,- Kč / Den Motorka 25,- Kč / Den
                            Pes, zvíře 25,- Kč / Den Elektrická přípojka 6A 50,- Kč / Den
                            Půjčení stanu 100,- Kč / Den Elektrická přípojka 16A 100,- Kč / Den


                            Podmínky ubytování

                            Nástupy: 13.00 h
                            Odjezdy: 11.00 h
                            Preferujeme pobyty SOBOTA - SOBOTA.

                            PŘI NÁSTUPU VYBÍRÁME VRATNOU ZÁLOHU NA ÚKLID CHATEK.
                            Chata Flora - 300,-Kč
                            Chata Střední a Malá - 200,- Kč
                            Ostatnio edytowany przez mario_xt600; 365.
                            Moja skrzynka N 50° 18.704' E 20° 07.502' opencaching.pl

                            Komentarz


                              #15
                              Oczywiście jak praca pozwoli to ja się również piszę na wyjazd.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X