Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świętokrzyskie "dziczenie" 3,4,5 - 10 -2014

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamieszczone przez Bigmike Zobacz posta
    Johny.. fajny filmik..Przeprawówka zarąbista!
    Ja tylko nakręciłem trochę materiału. Mariola montowała.

    Komentarz


      Podziwiam wszystkich, którzy dali radę, mnie pozostało sprawdzić grawitację na lżejszej trasie
      Dziękuję bardzo w imieniu swoim i Piotrka na trampku.

      Komentarz


        Zamieszczone przez Zbyszek KTM 990adv Zobacz posta
        Kto tego laweciarza (nawet nie zdjął motoru z lawety) wziął do naszego składu??? DYWERSANT!
        Normalnie Go w życiu na przecince nie widziałem...

        pozdr.
        No jak to kto ....? Junak! przecież miał pomarańczową koszulkę! Ta siatkówka przelała falę goryczy .... nie dość że katondoniarze nie odważyli się wziąć ze sobą motocykli .... na motocyklowe spotkanie to jeszcze w siatkówkę przedupcyli maksymalnie...

        Filmik od Marioli fajny! a mam jeszcze od Szymona trochę materiału filmowego z traski turystycznej - wrzucę w wolnej chwili - min. moment w którym porozbijała Kasia wszystkie jajka... http://www.youtube.com/watch?v=hlqU5aszCJs

        Komentarz


          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          No jak to kto ....? Junak! przecież miał pomarańczową koszulkę! Ta siatkówka przelała falę goryczy .... nie dość że katondoniarze nie odważyli się wziąć ze sobą motocykli .... na motocyklowe spotkanie to jeszcze w siatkówkę przedupcyli maksymalnie...
          Trocin był przepity i przekupiony dlatego zszedł z boiska po pierwszym secie i mogliście nawiązać kontakt punktowy
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
            dobra dobra pchaliśmy ale silniki chodziły a jakoś wasze katorżniki popadały jak muchy jeden zalewał drugi w ogóle nie zjechał z rampy na tym zlocie a teresy paliły dymiły ale jechały, Zbyszku z tego co pamiętam to Ty też chyba pchałeś na zlocie Adventystów na trasie rok temu ale u Ciebie podczas tego pchania silnik w ogóle nie chodził
            Też Cię lubimy, lemur
            Sowizdrzał
            KTM 750 6T
            Nie wierz, nie bój się, nie proś!

            Komentarz


              Zamieszczone przez lemur Zobacz posta
              ... Zbyszku z tego co pamiętam to Ty też chyba pchałeś na zlocie Adventystów na trasie rok temu ale u Ciebie podczas tego pchania silnik w ogóle nie chodził
              Kolego też Cię lubie, ale na tym zlocie ja jeździłem na lawecie, a nie pchałem a tą furmanką kierowała piękna Rumianek

              @ Junak mówimy o koledze (laweciarzu) który jest "posiadaczem" 690. Jego też bardzo lubimy

              @ Czeczen to cyt: "Przegraliście z kretesem" to lekko naciągane jest Przegraliśmy po morderczej walce z przeważającymi siłami wroga (w piątym secie) i wycofaliśmy się na z góry upatrzone pozycje (za stół)
              Wyraźnie było napisane Lubelskie Szu - Świętokrzyskie dzi...
              Następnym razem ja ustalam skład:
              Lubelskie: Junak, Adam, Renia, Janas, Zbigniew, Trocin bo z lubelskiego...Do drużyny dołączą CI co przyjadą na następne Lubelskie Szutry

              pozdr.

              - - - Zaktualizowano - - -

              Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
              He he, Zbyszek, zrozum że do jazdy trzeba dorosnąć
              ja tez kiedyś za gówniarza pchałem WSKę i było kolorowo a oni teraz w tym dobrobycie mają teresy

              Z drugiej strony jak się człowiek boi jeździć to lepiej niech pcha niż ma sobie krzywdę zrobić
              DOBRE Junak DOBRE


              @ Trocin cyt:
              No qrwa ty, "stary" - no bez przesady młody kot jestes i takie bajki wypisujesz, jeszcze musisz uwazac zeby sobie w drzwiach kity nie przytrzasnac jak pensjune opuszczasz... no nie moge, mam uczulenie na sierść

              JUnak nie był w wojsku, On nic z tego nie zrozumiał

              pozdr.
              Ostatnio edytowany przez Zbyszek KTM 990adv; 2893.

              Komentarz


                Kurde to trocina nie będzie na szutrach, chyba że zamieni gejsa na teresę
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  Kurde to trocina nie będzie na szutrach, chyba że zamieni gejsa na teresę
                  Aha, zapomniałem dodać:
                  Kto zaliczy przecinkę i strzelnicę, to dostąpi zaszczytu starania się o przydział do naszej drużyny...
                  JUż dużo wcześnie pisałem, że śniło mi się o tym jak cycate BMW-e gramoli się na strzelnicę

                  pozdr.

                  Komentarz


                    Piękne te dyskusje o siatkówce

                    ...ale... NIC! nie zmieni faktu że dostaliscie straszny łomot! a teraz próby manipulacji przy składach,zasadach,małych punktach,przecince,strzelnicy .. przypominają wpisy w stylu... "oring na wysprzęgliku puścił,zagotował się,styki wypaliło,uszczelka pod głowica zdechła,mapy się przestawiły,aku padło .. itd." Nie łamcie się jednak! (czyt. nie sprzedawajcie tych katondonów)- bedziecie jeszcze mieli szansę sie odegrać! i na boisku, i w terenie (jeśli serwisy dadzą rade) Nie zauważyliście że oddaliśmy najlepszego zawodnika do Waszej drużyny? ... bez Jaca to z "dychy" byście nie wyszli.. ... za to w naszej drużynie mieliśmy Madzię!!! która rozpracowaniem taktyki drużyny i umiejętnościami bije na głowę... 'Antigę'

                    Tak ogólnie ... w przyszłości warunkiem niezbednym na spotach powinno być boisko do siatkówki!

                    Komentarz


                      Tak jest!
                      Bez boiska do siaty nawet nie ma co szukać miejscówki.
                      Myślę, że siatka już na dobre zadomowi się na naszych spotkaniach
                      ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                      Komentarz


                        Zamieszczone przez giani Zobacz posta
                        Tak jest!
                        Bez boiska do siaty nawet nie ma co szukać miejscówki.
                        Myślę, że siatka już na dobre zadomowi się na naszych spotkaniach
                        Tak, tak i to jest jedynie słuszna koncepcja...

                        Komentarz


                          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                          Piękne te dyskusje o siatkówce

                          ...ale... NIC! nie zmieni faktu że dostaliscie straszny łomot! a teraz próby manipulacji przy składach,zasadach,małych punktach,przecince,strzelnicy .. przypominają wpisy w stylu... "oring na wysprzęgliku puścił,zagotował się,styki wypaliło,uszczelka pod głowica zdechła,mapy się przestawiły,aku padło .. itd."
                          Widzę że do tej pory przeżywasz dwa razy większe spalanie w teresie od erwinowej lc4 ki i codzienny rytuał odpalania teresy na pych to chyba nazywa się trauma.
                          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                          sigpic

                          Komentarz


                            No w spalaniu to fakt nie ma na ciebie junaczku bata, jeep juz do gazu poszedl, czas na lc8
                            Enduro nie klęka
                            R 1100 GS '99 - limonka
                            Pajero 3.2 DiD '03

                            Komentarz


                              Zamieszczone przez trocin Zobacz posta
                              No w spalaniu to fakt nie ma na ciebie junaczku bata, jeep juz do gazu poszedl, czas na lc8
                              A Tobie po co w Vitarze gaz albo był w 140 tce? A zapomniałem, bo Ty nie musisz płacić za wakacje w Ciechocinku z geriatrią
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz


                                Skonczcie te przekomazanki.. Panowie! No chyba ze jest powód żeby skakać sobie bez sensu do gardła, ale nie sądzę... Dajcie na luz..

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X