Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

26-28 września 2014 - Lubelskie Szutry vol. 3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    A do Dęblina możemy dojechać tak: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=grevxdctpleaeont

    Komentarz


      #17
      He he po takim przejeździe to na przecinkę nikt nie będzie chciał jechać
      Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
      No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
      sigpic

      Komentarz


        #18
        Napisałem, bo już nikt nie chce ze mną jeździć jak usłyszeli o przecince...
        A tak w ogóle może teraz zróbmy przecinkę w drugą stronę, strzelnica zostanie tak samo, a reszta chyba łatwiej bo nie ma stromych podjazdów...
        pozdr.

        Komentarz


          #19
          Zamieszczone przez Zbyszek KTM 990adv Zobacz posta
          Napisałem, bo już nikt nie chce ze mną jeździć jak usłyszeli o przecince...
          A tak w ogóle może teraz zróbmy przecinkę w drugą stronę, strzelnica zostanie tak samo, a reszta chyba łatwiej bo nie ma stromych podjazdów...
          pozdr.
          Dla mnie ok ale to nuda
          Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
          No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
          sigpic

          Komentarz


            #20
            Zamieszczone przez Zbyszek KTM 990adv Zobacz posta
            A tak w ogóle może teraz zróbmy przecinkę w drugą stronę, strzelnica zostanie tak samo, a reszta chyba łatwiej bo nie ma stromych podjazdów...
            pozdr.
            Zbychu nie bądź tzw. miękka faja Nie martw się, poczekamy na Ciebie pod strzelnicą

            Komentarz


              #21
              jak nuda to zrobimy jakiś odcinek na czas żeby trochę rywalizacji było

              Komentarz


                #22
                Zamieszczone przez Janas_WaWa Zobacz posta
                jak nuda to zrobimy jakiś odcinek na czas żeby trochę rywalizacji było
                Ok, będziemy ci kibicować w podjeżdżaniu na strzelnicę
                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                sigpic

                Komentarz


                  #23
                  Zamieszczone przez marcinjunak Zobacz posta
                  Ok, będziemy ci kibicować w podjeżdżaniu na strzelnicę
                  A ja włączę stoper jak Janas będzie już w połowie dystansu - żeby miał jakieś szanse na wygraną

                  Komentarz


                    #24
                    Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
                    Zbychu nie bądź tzw. miękka faja Nie martw się, poczekamy na Ciebie pod strzelnicą
                    Strzelnica to rarytas, delektowałem sie nią (na)trzy razy ostatnio

                    A dojazdówka to dobra rozgrzewka, tyle że mnie już kondychy brakowało Dwa dni ostrego napierd...

                    pozdr.

                    Komentarz


                      #25
                      Niestety mnie nie będzie na Szutrach. Wszyscy, którzy chcieli przyjechać, by popodziwiać moją doskonałą technikę jazdy - niestety, zrobią to innym razem. Ale nie smućcie się, beze mnie też może być fajnie.

                      Komentarz


                        #26
                        Miejscówka znajduje się tu: http://goo.gl/maps/RyFS2
                        Będę na miejscu w piatek od ok. godz. 18.00
                        Jakby co to dwonić: 512 093 86jeden

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez RENIA Zobacz posta
                          Niestety mnie nie będzie na Szutrach. Wszyscy, którzy chcieli przyjechać, by popodziwiać moją doskonałą technikę jazdy - niestety, zrobią to innym razem. Ale nie smućcie się, beze mnie też może być fajnie.
                          O NIE -NIE -NIE !!! sami faceci??
                          Bez Ciebie nie damy rady, wszyscy upiją się z rozpaczy..
                          Kto nam wskaże drogę jak się pogubimy, kto poda pomocną dłoń...
                          Kto w zimne wieczory swą obecnością podgrzeje serca zmarzniętych mężczyzn..
                          Zostanie nam tylko spoglądanie na puste butelki

                          Komentarz


                            #28
                            No dobra strzelam:
                            Trzeci miesiąc


                            A tak w ogóle, gdzie jest górnictwo?? nie widzę na liście..

                            pozdr.

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez Zbyszek KTM 990adv Zobacz posta

                              A tak w ogóle, gdzie jest górnictwo?? nie widzę na liście..

                              pozdr.
                              ...pewnie w Braniewie....

                              - w sobotę realizujecie tę traske wyznaczona przez Adama? w którą stronę -start?

                              Komentarz


                                #30
                                Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
                                ...pewnie w Braniewie....

                                - w sobotę realizujecie tę traske wyznaczona przez Adama? w którą stronę -start?
                                Wyngiel na szerokich torach??

                                Komandor pokaże ręką w którą strone jechać


                                pozdr.
                                Ostatnio edytowany przez Zbyszek KTM 990adv; 2893.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X