Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pstrąże

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Pstrąże

    Witam

    Nie wiem czy miejscówka jest Wam znana? https://goo.gl/maps/xcb1U
    Planuję ze znajomymi w przyszły weekend (27-28.09) się tam wybrać, jest opcja dwudniowego pobytu pod namiotami, ale to nic pewnego, lub wyjazd na jeden dzień w zależności od chętnych... W każdym razie jeśli ktoś chciałby dołączyć, to zapraszam.
    Będzie trochę offu, ponieważ w pobliżu jest poligon, oraz możliwość zwiedzenia poradzieckich bunkrów (jeśli je znajdziemy )

    Taka zajawka:


    #2
    Byliśmy tam z rootolfem ze dwa lata temu. Warto zobaczyć. Dwie uwagi. Najpierw sprawdźcie jak sytuacja na miejscu wygląda bo dość często nasi specjalsi trenują tam walkę w warunkach miejskich z ostrą amunicją więc można się nadziać. Najlepiej po minięciu mostu kolejowego zatrzymać się zgasić silniki i posłuchać czy coś tam się dzieje. Dwa to sam poligon te same uwagi bo nie wiem czy już się skończyły letnie zgrywania pododdziałów 10 BKPanc. Na poligonie trzymać się dróg a na przełaj jeździć po śladach co by na jaki niewypał się nie wpieprzyć
    Powodzenia !!!
    Ostatnio edytowany przez piotr13; 156.
    Jeżeli jest jeden cylinder to pozostaje tylko jeden wybór...
    Jeżeli jest wybór to mogą być nawet cztery...

    Komentarz


      #3
      Bylismy w tym roku. Dnia nam na zwiedzanie zabrakło.
      DSC_0590.JPG

      DSC_0640.JPG

      DSC_0061.JPG

      Komentarz


        #4
        Ja mieszkam bardzo blisko, parę razy tam byłem więc mogę Wam co nieco pokazać.

        Blisko są też bunkry w Wilkocinie oraz lotnisko w Krzyżowej. Są też w okolicy bardzo fajne wydmy ale jak już zdążyłem się przekonać moja terasa ma na nich lekki problem .

        Jeżeli będzie wiało to ja cisnę nad morze, jeżeli nie to chętnie z Wami pojeżdżę.

        Na tych poligonach trzeba uważać bo tam robią obławy od czasu do czasu na lokalesów ( pozdrawiam kolegów ze Szprotawy ).
        Mogę wam podpowiedzieć gdzie będzie bezpieczniej, jak coś to info na pw.

        Komentarz


          #5
          Te bunkry i wydmy też już widziałem, aczkolwiek wybrałbym się tam jeszcze raz. No i tych bunkrów to raczej sam, drugi raz, bym nie znalazł O lotnisku nie miałem pojęcia. Będziemy w kontakcie.

          Komentarz


            #6
            Weekend się zbliża, a coś chętnych na wyjazd brakuje. Prawdopodobnie ruszymy tylko na niedzielę. Przed weekendem napisze konkretne info. Póki co zadeklarowało się ok. 5 osób z forum AT i TA.

            Komentarz


              #7
              Dajcie znać jak było, też tam się wybieramy ale następne dwa weekendy mamy zajęte.

              Komentarz


                #8
                Startuje jutro z kolegą z forum AT między godz 10-11 z Jelcza-Laskowic i prawdopodobnie w okolicach Chojnowa dołączą do nas 3 osoby.

                Komentarz

                PracujÄ™...
                X