Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VII Spotkanie XTZ Club 15-17 Maj 2015 "Przerwanki"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Dlatego nie mówię ostatniego słowa W sumie to byłaby dobra okazja przetestować busidło - miałbym miejsce na 2 lub 3 motocykle na lawecie.

    Komentarz


      #32
      1. Zbigniew KTM 990 S
      2. Sowizdrzał
      3. Giani
      4. Paluch
      5. Znikopis
      6. Wojtek
      7. advradek

      Komentarz


        #33
        1. Zbigniew KTM 990 S
        2. Sowizdrzał
        3. Giani
        4. Paluch
        5. Znikopis
        6. Wojtek
        7. advradek
        8. siedlar

        Komentarz


          #34
          1. Zbigniew KTM 990 S
          2. Sowizdrzał
          3. Giani
          4. Paluch
          5. Znikopis
          6. Wojtek
          7. advradek
          8. siedlar
          9. qpcio

          Juz sobie wpisalem w kalendarz i osiagnalem "a jedz" od szyji... to w koncu Was poznam
          Pzdr!
          prawko juz na 650, XTZ750 byla moim pierwszym moto, a teraz mam frajde

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez ArturS Zobacz posta
            Dlatego nie mówię ostatniego słowa W sumie to byłaby dobra okazja przetestować busidło - miałbym miejsce na 2 lub 3 motocykle na lawecie.
            Zabierzesz nas Artur?

            Komentarz


              #36
              Jakbym jechał, to jasne

              Komentarz


                #37
                Zamieszczone przez johny_b Zobacz posta
                Zabierzesz nas Artur?
                To widzę, że nam się na dwa auta zrobi wyjazd - zapraszam także
                Sowizdrzał
                KTM 750 6T
                Nie wierz, nie bój się, nie proś!

                Komentarz


                  #38
                  Zamieszczone przez sowizdrzal Zobacz posta
                  To widzę, że nam się na dwa auta zrobi wyjazd - zapraszam także
                  Adam, jakbyś miał jedno miejsce wolne na lawecie, to chętnie skorzystam
                  "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                  Komentarz


                    #39
                    A fe , że katy i bejce na lawecie przyjadą to rozumiem, ale jamany?
                    "Na dobry początek - jedź na koniec świata"

                    Komentarz


                      #40
                      Zamieszczone przez Beniamin Zobacz posta
                      A fe , że katy i bejce na lawecie przyjadą to rozumiem, ale jamany?
                      Jamana dojedzie wszędzie, tu chodzi o kierownika, nie chce mi się dymać pomiędzy puszkami
                      "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

                      Komentarz


                        #41
                        O, Hondę odpale i z żoną przyjadę :-)
                        a jak nie odpale, to tenera zawsze na chodzie ;-)

                        Komentarz


                          #42
                          Zamieszczone przez rootolf Zobacz posta
                          Jamana dojedzie wszędzie, tu chodzi o kierownika, nie chce mi się dymać pomiędzy puszkami
                          Ludzie co się z wami dzieje. Ja myślałem, że znowu zorganizuje się jakiś off na Mazury
                          Oczywiście off w miarę możliwości. Ale przecież są chyba jakieś ślady.
                          A tu widzÄ™ zaczyna siÄ™ laweciarstwo
                          ...tylko silnych los obdarza hojnie...

                          Komentarz


                            #43
                            Będzie opcja namiotowa dla tych co to będą wiedzieli czy dostana wolne dopiero "za pięć dwunasta" ?
                            Zakładam, że za paszę bym przelał odpowiednio wcześniej - "ustawowe" 10 dni przed.
                            Tez chętnie poznał bym Was osobiście, bo jak zawsze oglądam relację pozlotowe to mnie ściska ,że nie byłem. A tu teraz w miarę blisko... 160km - grzech tego nie wykorzystać!
                            Ośrodek wpisuje się w me gusta - kameralnie jak nic!
                            Już się doczekać nie mogę !
                            Ostatnio edytowany przez Neno; 3177.
                            http://www.przezswiat.eu

                            https://www.facebook.com/PrzezSwiat.eu

                            Komentarz


                              #44
                              Zamieszczone przez giani Zobacz posta
                              Ludzie co się z wami dzieje. Ja myślałem, że znowu zorganizuje się jakiś off na Mazury
                              Giani, bez paniki Będziemy pewnie ruszać z Warszawy w godzinach porannych offem. Jak chcesz się dołączyć to śmiało. Google mówi, że będzie do przejechania jakieś 260 km, więc trzeba liczyć jakieś 6-7 godzin jazdy

                              Komentarz


                                #45
                                Zamieszczone przez giani Zobacz posta
                                Ludzie co się z wami dzieje. Ja myślałem, że znowu zorganizuje się jakiś off na Mazury
                                Oczywiście off w miarę możliwości. Ale przecież są chyba jakieś ślady.
                                A tu widzÄ™ zaczyna siÄ™ laweciarstwo
                                Ja mam ślad do damego Giżycka, nawet myślałem żeby go trochę zmienić bo pojawiło się więcej asfaltów ostatnio jak jechałem nad morze widać że nawet małe wioski kładą asfalt, ale zawsze można jechać po wschodniej stronie
                                Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                                No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                                sigpic

                                Komentarz

                                PracujÄ™...
                                X