Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VII Spotkanie XTZ Club 15-17 Maj 2015 "Przerwanki"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    ..... jak ma katondona to i tak nie dojedzie.... ....

    Wysłałem pytanko sms-em do Radka i Lecha- czy łapią się za ogarnięcie tematu międzynarodowego.

    Komentarz


      Siema możne na Kaszubach zrobimy zlot.polowa nie przyjedzie bo za daleko wiec będzie mniejszy ośrodek potrzebny

      Komentarz


        Może gdzieś okolice J.Pile? Tam starych terenów po poligonie jest ogrom i jeziorka co 100m
        Kraina Pyrą i Gzikiem płynąca
        Adwenczur Klab FB
        Adwenczur Klab w sieci

        Komentarz


          Zamieszczone przez czeczen Zobacz posta
          ..... jak ma katondona to i tak nie dojedzie.... ....
          Co u Ciebie? Dawno Cię nie widziałem, na forum się nie udzielasz... Pewnie DR650 malujesz na pomarańczowo
          Sowizdrzał
          KTM 750 6T
          Nie wierz, nie bój się, nie proś!

          Komentarz


            .... na niebiesko

            Są dwa punkty wymagające przemyślenia...

            1. Wiosenne spotkanie xtzclub - miejsce,czas,organizator ...(propozycje od osób gotowych do podjęcia się organizacji)
            2. Zlot międzynarodowy XTZ PL,CZ,SK - (do ogarnięcia potrzebnych jest kilka osób),tu lokalizacja narzuca się automatycznie (blisko trójstyku granic) , termin - wracamy do terminu czerwcowego czy trzymamy się jesieni?

            Komentarz


              Zamieszczone przez szafura Zobacz posta
              Może gdzieś okolice J.Pile? Tam starych terenów po poligonie jest ogrom i jeziorka co 100m
              Borne Sulinowo - dobra lokalizacja, jest gdzie pohulać i miejsca warte zobaczenia, a jeszcze poligony , mniam

              Komentarz


                Proponuje wydzielić dwa wątki osobne dla tematu wiosennego spotkania i zlotu międzynarodowego.

                Komentarz


                  Sam jestem ciekaw terminu i miejsca

                  Komentarz


                    Generalnie w lutym już będę miał dużo więcej czasu mogę popatrzeć co i jak na północy.

                    Komentarz

                    PracujÄ™...
                    X