Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

4-7 czerwca 2015 r. Lubelskie Szutry vol. 4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    4-7 czerwca 2015 r. Lubelskie Szutry vol. 4

    Tym razem będzie to trzydniowy turystyczno-krajoznawczy rajd po województwie lubelskim.

    Termin: 4-7 czerwca 2015 r.

    Trasa: Całość trasy będzie liczyć ok. 550 km, czyli każdego dnia będziemy mieli do przejechania jakieś 180 km. Startować będziemy z Kostrów (http://goo.gl/maps/ErLKL) 4 czerwca. Jak ktoś przyciągnie moto na lawecie lub przywiezie w bagażniku to można auto zostawić w Kostrach i stamtąd je później odebrać, bo tam też będzie kończyć się trasa. Z Kostrów będziemy jechać w kierunku Roztocza, następnie przez okolice Kraśnika w stronę Wisły i później na północ. Oczywiście trasę udostępnię do ściągnięcia, żeby każdy mógł ją sobie wgrać na GPSa.

    Noclegi i logistyka: Nocować będziemy w namiotach lub w domkach kempingowych - wszystko zależy od pogody i liczby osób, jaka będzie jechała. Będziemy jechać "na lekko" - do dyspozycji będzie auto, które weźmie nasze manele i dowiezie na miejsce noclegu.

    Zapraszam!

    #2
    To już blisko UA
    "Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania." Benjamin Franklin

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez AdamB Zobacz posta
      Tym razem będzie to trzydniowy turystyczno-krajoznawczy rajd po województwie lubelskim.

      Termin: 4-7 czerwca 2015 r.

      Trasa: Całość trasy będzie liczyć ok. 550 km, czyli każdego dnia będziemy mieli do przejechania jakieś 180 km. Startować będziemy z Kostrów (http://goo.gl/maps/ErLKL) 4 czerwca. Jak ktoś przyciągnie moto na lawecie lub przywiezie w bagażniku to można auto zostawić w Kostrach i stamtąd je później odebrać, bo tam też będzie kończyć się trasa. Z Kostrów będziemy jechać w kierunku Roztocza, następnie przez okolice Kraśnika w stronę Wisły i później na północ. Oczywiście trasę udostępnię do ściągnięcia, żeby każdy mógł ją sobie wgrać na GPSa.

      Noclegi i logistyka: Nocować będziemy w namiotach lub w domkach kempingowych - wszystko zależy od pogody i liczby osób, jaka będzie jechała. Będziemy jechać "na lekko" - do dyspozycji będzie auto, które weźmie nasze manele i dowiezie na miejsce noclegu.

      Zapraszam!
      Doskonały pomysł ta formuła wędrowna
      Sowizdrzał
      KTM 750 6T
      Nie wierz, nie bój się, nie proś!

      Komentarz


        #4
        Ocho, skoro akcja będzie rozgrywała się blisko domu to chyba wypadałoby się zjawić.

        Komentarz


          #5
          witam
          180 km dziennie ... po jakich drogach ?

          Komentarz


            #6
            a jakieś atrakcje po drodze? zwiedzanie?ciekawe miejsca? czy sama jazda?

            Komentarz


              #7
              ...tylko silnych los obdarza hojnie...

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez gregoszki Zobacz posta
                witam
                180 km dziennie ... po jakich drogach ?
                Szutry, leśne dukty, łąki, wąwozy itp...

                Zamieszczone przez marunio Zobacz posta
                a jakieś atrakcje po drodze? zwiedzanie?ciekawe miejsca? czy sama jazda?
                Głównie jazda. Ale jakiś zabytek lub pomnik przyrody się znajdzie

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez giani Zobacz posta
                  Nie odstraszaj turystów
                  Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                  No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                  sigpic

                  Komentarz


                    #10
                    [QUOTE=AdamB;150869]Tym razem będzie to trzydniowy turystyczno-krajoznawczy rajd po województwie lubelskim.

                    bardzo kuszący pomysł
                    rozumiem ,że to już kolejna edycja pomysłu ? macie jakąś foto relację ?
                    moja czarna da rade ?

                    IMG_20141009_134415.jpg
                    Ostatnio edytowany przez gregoszki; 2812.

                    Komentarz


                      #11
                      Jest kilka filmorelacji



                      Komentarz


                        #12
                        no grubo zapierd... cie )
                        bez kostki bedzie słabo
                        ale bardzo sie mnie to podoba

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        no grubo zapierd... cie )
                        bez kostki bedzię słabo
                        ale bardzo się mnie to podoba

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        no dobre macie tempo
                        podoba mnie się taki trip ....
                        bez kostki raczej ciężko

                        - - - Zaktualizowano - - -

                        super akcja
                        tempo macie powiedziałbym żwawe
                        podoba mnie się to ,ale bez kości lekko nie będzie

                        Komentarz


                          #13
                          Te... "starachowiak"! ... przywitaj się na początek i startuj na szutry!

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez marunio Zobacz posta
                            a jakieś atrakcje po drodze? zwiedzanie?ciekawe miejsca? czy sama jazda?
                            w ramach wyjaśnienia

                            tak spytałem żeby wszystko jasne było to nie to że jestem nadgorliwy na jakieś oglądanie byle chatki czy pomnika.... podejrzewam ,że kto jeszcze nie był to i tak by się o to spytał

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez marunio Zobacz posta
                              w ramach wyjaśnienia

                              tak spytałem żeby wszystko jasne było to nie to że jestem nadgorliwy na jakieś oglądanie byle chatki czy pomnika.... podejrzewam ,że kto jeszcze nie był to i tak by się o to spytał
                              Nigdy nie pytali
                              Był Junak M10, WSK125, potem xt600z i xtz750 aż w końcu przyszło nawrócenie, lc4 620 sc, exc 520, a teraz
                              No i oczywiście WSK 125 73' jest nadal, fajnie powspominać szczeniackie czasy
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X